Çözüldü E-postam'ın çalınma ihtimali var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Sis Bombası Kullandığı için bilinmiyor.
Arkadaşlar bu gün yanlışlıkla saçma sapan bir linke tıkladım sayfa açıldığı gibi kapattım ve tüm tarama verilerimi sildim.
Önlem olsun diye şifremi manyak bir şey yaptım ve 2 adımlı doğrulamayı etkinleştirdim. Sizce e-postamı hala çalınma ihtimali var mıdır?
Son 5-6 saattir bir şey olmadı ve bu olay tablet üzerinden gerçekleşti.

Çözüm
Arkadaşlar bu gün yanlışlıkla saçma sapan bir linke tıkladım sayfa açıldığı gibi kapattım ve tüm tarama verilerimi sildim.
Önlem olsun diye şifremi manyak bir şey yaptım ve 2 adımlı doğrulamayı etkinleştirdim. Sizce e-postamı hala çalınma ihtimali var mıdır?

Hocam 2 aşamalı doğrulama varsa sıkıntı yok.

Hocam 2 aşamalı doğrulama varsa sıkıntı yok.

Çözüm
Hepinize çok teşekkür ederim. Gönül isterdi ki hepinizi en iyi cevap seçeyim fakat olmuyor bu yüzden ilk mesaj atana verdim.
İyi günler:)
Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum, aynı durumu çok yaşadım ve anında sizin gibi şifremi değiştirdim. Hala hesaplarım sağlam :D

Site +18 site idi bir şey olmaz yinede değil mi:D

Yeni konular

Geri
Yukarı