E-postası değişmiş Steam hesabı nasıl kurtarılır?

YosemiteSS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam hesabım çalınmış olabilir konuyla ilgili bir öneriniz varsa belirtiniz.

Bugün bir link açmam ile Steam hesabıma bağlı tüm cihazlar hesaptan çıkış yaptı, şifremi doğru bir şekilde girmeme rağmen hesabı açamadım daha sonra şifreyi değiştirmek için girdiğimde hesaba kayıtlı e-postamın değiştirildiğini öğrendim.

Hesabımı nasıl kurtaracağımı biliyorsanız ya da bir öneriniz varsa belirtiniz.

Sadece link açarak böyle bir şey olamaz. Yüksek ihtimalle bir şeyler yapmışsınız. Eğer önceden satın alımlarınız varsa Steam desteğe mesaj yazın alışveriş yaptığınız kartla ilgili bilgiler istiyor sonra kurtarırsınız.

Steam destek ile iletişime geçin zaten onlar ne yapmanız gerektiğini söyler.

Merhaba, Steam hesabım çalınmış olabilir konuyla ilgili bir öneriniz varsa belirtiniz.

Bugün bir link açmam ile Steam hesabıma bağlı tüm cihazlar hesaptan çıkış yaptı, şifremi doğru bir şekilde girmeme rağmen hesabı açamadım daha sonra şifreyi değiştirmek için girdiğimde hesaba kayıtlı e-postamın değiştirildiğini öğrendim.

Hesabımı nasıl kurtaracağımı biliyorsanız ya da bir öneriniz varsa belirtiniz.

Steam desteğe yazin ayni durum farklı şekilde oldu bana daha önce alışveriş yaptıysan kullandığın kartları soruyolar.

Sadece link açarak böyle bir şey olamaz. Yüksek ihtimalle bir şeyler yapmışsınız. Eğer önceden satın alımlarınız varsa Steam desteğe mesaj yazın alışveriş yaptığınız kartla ilgili bilgiler istiyor sonra kurtarırsınız.
Olabiliyor. Bundan yıllar önce aynı şekilde başıma geldi. Bir link açtım ve 2 saniye içerisinde Steam hesap bilgilerim, şifrem, e postam, telefon numaram değişti ve profilimde kocaman bi "SATILIK HESAP" yazısını gördüm.

Steam Destek direkt çözüm sağlıyor. Oraya ulaşın istenilen bilgilere direkt ve doğru cevap verin yeterli. @YosemiteSS

Olabiliyor. Bundan yıllar önce aynı şekilde başıma geldi. Bir link açtım ve 2 saniye içerisinde Steam hesap bilgilerim, şifrem, e postam, telefon numaram değişti ve profilimde kocaman bir "SATILIK HESAP" yazısını gördüm.

Steam Destek direkt çözüm sağlıyor. Oraya ulaşın istenilen bilgilere direkt ve doğru cevap verin yeterli. @YosemiteSS

Kullandığınız tarayıcı güvenli değildir. Girdiğiniz linkte bir şey yapmışsınızdır. Çalınacak olsaydı her linke tıklayan ben hesabı 100 kere kaptırmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı