E-postası kaybedilen Clash of Clans hesabı nasıl bulunur?

MustafaCem

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Çok eski bir Clash hesabımı buldum. Ama sadece profiline sahibim. Hesap kesinlikle bana ait. Ama e postası yok. Nasıl alabilirim hesabı yardım eder misiniz?

Biraz zor olacak o zaman kurtaramayabiliriz Clash of clansa girin yardım ve destek kısmına hesap seçin alta inin bize ulaşın var oraya basın hesap deyin kayıp Supercell ID deyin köy kodunu ismini Belediyesi'ni istecek sizden gerekli işlemleri yapın.
Tamam deneyeceğim umarım geri alırım o hesapta çok emeğim vardı.

@mertcan6789 aktif olunca bakabilir misin aynı telefondan hesaba daha önce girdiğim için hesap gözüküyor giriyorum Supercell ID istiyor ama girdiğim e postaya şu an ulaşamıyorum nasıl halledebilirim yardım kısmından oyuncu bilgerimi girecektim fakat etiketimi bilmiyorum.

@mertcan6789 aktif olunca bakabilir misin aynı telefondan hesaba daha önce girdiğim için hesap gözüküyor giriyorum Supercell ID istiyor ama girdiğim e postaya şu an ulaşamıyorum nasıl halledebilirim yardım kısmından oyuncu bilgerimi girecektim fakat etiketimi bilmiyorum.

O hesap yüksek ihtimalle kilit yemiştir ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

O hesap yüksek ihtimalle kilit yemiştir ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Şimdi böyle bir durum var şu an telefondaki hesapların hepsinin mesaj kutusuna baktım en son 2023 de kod almışım aynı hesabı deneyince e-posta üzerine kayıtlı köy bulunamadı diyor ya ben e-posta yı değiştirdim hatırlamıyorum ya da dediğiniz gibi kilit yedi.

Şimdi böyle bir durum var şu an telefondaki hesapların hepsinin mesaj kutusuna baktım en son 2023 de kod almışım aynı hesabı deneyince e-posta üzerine kayıtlı köy bulunamadı diyor ya ben e-posta yı değiştirdim hatırlamıyorum ya da dediğiniz gibi kilit yedi.

Köy yüklensin mi dedi evet dedim Supercell'den e postayı girdim kod yerine bu geldi dediğim gibi hesabı değiştirmişte olabilirim.
Oyuncu kimliğini öğrenmemin yolu var mı ne hesaba ulaşabiliyorum ne de oyuncu profiline arkadaş ekli olan tanıdık da yoktu.

Dosya Ekleri

• IMG_20240229_222206.jpg
    IMG_20240229_222206.jpg
    218,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20240229_222220.jpg
    IMG_20240229_222220.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Köy yüklensin mi dedi evet dedim Supercell'den e postayı girdim kod yerine bu geldi dediğim gibi hesabı değiştirmişte olabilirim.
Oyuncu kimliğini öğrenmemin yolu var mı ne hesaba ulaşabiliyorum ne de oyuncu profiline arkadaş ekli olan tanıdık da yoktu.

Siz kayıt ol yapmıssınız giriş yap demeniz gerekiyordu ayrıca emin misiniz o epostaya baglı oldugundan.

Siz kayıt ol yapmıssınız giriş yap demeniz gerekiyordu ayrıca emin misiniz o epostaya baglı oldugundan.

Hayır emin değilim şu an telefondaki e-posta hesapları değil hepsini denedim hangi e postaya bağladığımıda bilmiyorum aslında oyuncu kimliğimi öğrenebilirsem desteğe yazacağım da oyuncu kimliğimi bilmiyorum beni oyun içinden eklemiş tanıdık kimse de yok ki sorayım.

Hayır emin değilim şu an telefondaki e-posta hesapları değil hepsini denedim hangi e postaya bağladığımıda bilmiyorum aslında oyuncu kimliğimi öğrenebilirsem desteğe yazacağım da oyuncu kimliğimi bilmiyorum beni oyun içinden eklemiş tanıdık kimse de yok ki sorayım.

Clash of stats sitesinden nikciini yazıp aratın orada bir sürü oyuncu çıkacaktır içlerinden hangisinin sizin hesabınız oludğunu bulursanız kodu bulursunuz.

Clash of stats sitesinden nikciini yazıp aratın orada bir sürü oyuncu çıkacaktır içlerinden hangisinin sizin hesabınız oludğunu bulursanız kodu bulursunuz.

Tamamdır teşekkür ederim.

Tamamdır teşekkür ederim.

Kodu buldum desteğe yazdım yetersiz bilgi hatası aldım.

Bu iki SS de aynı e-posta hesabından daha da zorlamayacam olmuyorsa olmuyor demek ki yardımın için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20240301_224449.jpg
    IMG_20240301_224449.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240301_224430.jpg
    IMG_20240301_224430.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

Geri
Yukarı