E-scooter için motor kaskı alınır mı?

BorakanT

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Bugün birçok kaza atlatmamın ardından tam kapalı motor kaskına geçmeye kesin karar verdim fakat sizce abartı olur mu?
E-scooter: Xiaomi Mi scooter Pro 2 model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden abartı olsun dostum? Sağlık her şeyden önemli. Geri dönüşü olmayan kazalar yaşayabilirsin, ben kask almanı öneririm kesinlikle.

Hocam konuyu okumanızı tavsiye ediyorum. Kural olduğunun farkındayım ama kuralda açık veya kapalı kask diye bir şey yok hatta çoğu yerde açık kask ile görsellendiriliyor.

Ona dikkat etmemişim, istediğin kaskı kullan, güvende hissemiyorsan tam kask takabilirsin. Ama pek de uçuk bir kaza geçirmeyeceğini düşünerek açık takmanı öneririm. Garip durursun hem yazın boğar seni.

Herkese iyi sosyaller. Bugün birçok kaza atlatmamın ardından tam kapalı motor kaskına geçmeye kesin karar verdim fakat sizce abartı olur mu?
E-scooter: Xiaomi Mi scooter Pro 2 model.
Doğa katili olmak istemem ama scooterler yerine motor öneririm sorunuza gelince kask takmanız sadece sizi ilgilendirir korumanın abartısı olmaz ama bende kapalı kask kullanıyorum yaz aylarında pişiyorum.

Doğa katili olmak istemem ama scooterler yerine motor öneririm sorunuza gelince kask takmanız sadece sizi ilgilendirir korumanın abartısı olmaz ama bende kapalı kask kullanıyorum yaz aylarında pişiyorum.
Hocam ne güzel dediniz onu birde sarı sitedeki elemanlara söyleyin isterseniz 30 bin lira yerine 13 bin lira yapsınlar da scooter yerine motor alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı