E-Spor bilgisayar Toplama

Youtube video koymıcam.Twitch'de yayın yapmayı düşünüyorum.Evet,ağırlık olarak cs:go oynıcam.Ekipmanlarım var.E-spor'la profesyonel olarak ilgileniyorum.Tam bütçe 5000₺.Monitör olarak BenQxl2430t almayı düşünüyorum
Çok güzel ekipmanların var. Önereceğim sistem bir yayın sistemi olacaktır. Yüksek olasılıkla sizde Profesyonel Kamera ve Mic yoktur. Onlarıda önereceğim ama Twitch.TV tutarsa bunları satın alın biraz tuzlu rakamlar boşa gitmesini istemeyiz. Onun dışında ekipmanlarınızı yazabilirseniz sevinirim. Çünkü ilk başlarda Twitch.TV'de HeadSet'teki Mic'i kullanacaksınız. Kaliteli olması önemli.
Sistem Tavsiyesi;
670 TL - Monitör (Gaming) : ASUS 23.6" VP247H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör
upload_2016-5-6_12-32-47.png

Her oyunun yayını yapılır bu sistem ile...

Çok güzel ekipmanların var. Önereceğim sistem bir yayın sistemi olacaktır. Yüksek olasılıkla sizde Profesyonel Kamera ve Mic yoktur. Onlarıda önereceğim ama Twitch.TV tutarsa bunları satın alın biraz tuzlu rakamlar boşa gitmesini istemeyiz. Onun dışında ekipmanlarınızı yazabilirseniz sevinirim. Çünkü ilk başlarda Twitch.TV'de HeadSet'teki Mic'i kullanacaksınız. Kaliteli olması önemli.
Sistem Tavsiyesi;
upload_2016-5-6_12-32-47.png

Mic : Rode Nt-Usb
Cam : Logitech C920

Sistem Tavsiyesi;
Eki Görüntüle 159041

Mic : Rode Nt-Usb
Cam : Logitech C920

Mouse:steelseries rival300
Klavye:Steelseries 6gv2
Kulaklık:Logitech g35 ama yaza girerken pc toplarken Hyperx CLoud 2 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı