E-Spor İçin Fare Önerisi

Slackers

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle aktif olarak Valorant oynayan biriyim. Şu anda Gamepower'ın İcarus modelini kullanıyorum her açıdan yetersiz geliyor. Eli yoruyor hantal kalıyorum. 150 IPS. Yeni bir fareye geçmek istiyorum. Biraz araştırdım herkes Logitech Superlight, Viper Ultimate gibi fareleri öneriyor kabloluda da Zowie gibi veya SteelSeries. Sizce ne almalıyım? Öğrenciyim bütçem yüksek de değil dikkatli seçim yapmak istiyorum.

3389 3335 3359 3360 sensörlü farelere bakabilirsiniz. Ben de fare alacağım profesyonel oynamak için. Hyper X haste xtrfy M42 xtrfy MZ1 SS Sensei Ten Hyper X RAID Logitech MX518 Logitech G305, Razer Viper Mini, DeathAdder v2, Viper, SteelSeries aerox 3 SS Prime alabilirsiniz. Bunlar tatmin edecektir.

Kablosuz isterseniz:

Superlight aralarında en iyisidir. Model D Wireless ve O Wireless arasındaki seçimi eliniz ve tutuş şeklinize göre yapmalısınız.

Kablolu isterseniz:

Pulsefire Haste modelini kendim kullanıyorum, son derece memnunum. Aşırı hafif ve rahat. Delikli mouse'a karşı bir ön yargım vardı ancak bu fare ile yendim. Eğer delikli kullandıysanız ve sizi tatmin etmiyorsa bu modellere bakın derim:

Razer Mamba Elite modelini önermiyorum. Bizzat kullandım ve yan pedlerinde yapışkan çıkması sorununu yaşadım, iade ettim. Fare elime tam olmuştu, kullanımı da gayet rahattı ancak maalesef iade etmek zorunda kaldım.

Kablosuz isterseniz:

Superlight aralarında en iyisidir. Model D Wireless ve o Wireless arasındaki seçimi eliniz ve tutuş şeklinize göre yapmalısınız.

Kablolu isterseniz:

PulseFire haste modelini kendim kullanıyorum, son derece memnunum. Aşırı hafif ve rahat. Delikli fareye karşı bir ön yargım vardı ancak bu fare ile yendim. Eğer delikli kullandıysanız ve sizi tatmin etmiyorsa bu modellere bakın derim:

Razer Mamba Elite modelini önermiyorum. Bizzat kullandım ve yan pedlerinde yapışkan çıkması sorununu yaşadım, iade ettim. Fare elime tam olmuştu, kullanımı da gayet rahattı ancak maalesef iade etmek zorunda kaldım.

Glorious hiç dayanıklı değil ve sorunlu. Çıft tıklama sıktırınca ses çıkarması gibi sorunlar var önermiyorum.

Kablolu mu yoksa kablosuz mu istiyorsunuz ona göre önerelim bir de elinizin boyutu ne ve ne şekilde tutuyorsunuz?
Hocam elim orta parmaktan bileğe 18cm eni 6 cm kablosuz olması tercihim. Superlighta herkes overprice muamelesi yapmış bakındım da biraz. Skatezleri biraz kötüymüş değer mi. Gerçi Skatez de alırım aliexpressden.

Geri
Yukarı