E-spor oyuncularının monitörleri neden eğik?

Cyntax04

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Resimde de gördüğünüz üzere FPS e-spor oyuncuları monitörü eğik halde kullanıyorlar, bunun sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• 54532ba97ddd4517aca4838ba692ec89.png.1200x630_q100_crop-scale_optimize_upscale.png
    54532ba97ddd4517aca4838ba692ec89.png.1200x630_q100_crop-scale_optimize_upscale.png
    1.013 KB · Görüntüleme: 110
Resimde de gördüğünüz üzere FPS e-spor oyuncuları monitörü eğik halde kullanıyorlar, bunun sebebi nedir?

Bende bu şekilde kullanıyorum. Benim öyle kullanma sebebim boyum ve ekranı yakından görmek istememle alakalı. Boyum uzun olunca mecburen eğilmek yerine monitörü kendime yaklaştırıp yukarıya doğru baktırıyorum. Yüksek ihtimal e sporcuların sebebi budur.

Bende bu şekilde kullanıyorum. Benim öyle kullanma sebebim boyum ve ekranı yakından görmek istememle alakalı. Boyum uzun olunca mecburen eğilmek yerine monitörü kendime yaklaştırıp yukarıya doğru baktırıyorum. Yüksek ihtimal e sporcuların sebebi budur.
Hocam bu kadar yakinda gozlerinizde problem yasadiniz mı hiç?

Alışkanlık. Nasıl rahat ediyorsan öyle oynaman lazım. CS:GO esporcularının çoğu monitöre yakın oynuyor hatta zamanında xantares ile dalga geçiyorlardı monitörün dibinde oynadığı için ama şu anda uzakta oynuyor. Nasıl rahat ediyorsan öyle oynaman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı