E-spor web sitesi isim önerisi

Colasani

Kilopat
Daha fazla  
Elektronik spor ile fazlasıyla ilgili ve yazı yazmayı seven birisiyim. E-sporda yaşanan olayları kaleme almak ve bir şeylerle uğraşmak istiyorum. Bir zamandır düşünüyorum fakat isim konusunda hala bir fikrim yok. İsim konusunda yardımınızı istiyecektim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ElectronicSportNews olabilir fakat ingilizce. E-Spor Haberleri veya E-Spor Günlüğü gibi bir şeyde düşünebilirsiniz.

ElectronicSportNews olabilir fakat ingilizce. E-Spor Haberleri veya E-Spor Günlüğü gibi bir şeyde düşünebilirsiniz.
Açıkçası daha özgün bir isim arıyorum. Örn:playerbros. Bir şey sormayı unutmuşum. Örneğini verdiğim e-spor içeriği oluşturan site gibi bir site html kodlarıyla mı yoksa wix vb. tarzı hazır içerikli yerlerden mi oluşturulmuş ?

Açıkçası daha özgün bir isim arıyorum. Örn:playerbros. Bir şey sormayı unutmuşum. Örneğini verdiğim e-spor içeriği oluşturan site gibi bir site html kodlarıyla mı yoksa wix vb. tarzı hazır içerikli yerlerden mi oluşturulmuş ?
Wordpress ile oluşturulmuş bir site o.

"LifeOfPlayers" nasıl? O tarzda bir şey için Türkçe güzel isim bulunur mu bilemiyorum. Türkçe biraz uzun oluyor genelde. "E-Spor Haberleri" tarzında klişe fakat etkili bir isimde düşünebilirsiniz. Daha önce alınmış mı bilmiyorum.

"LifeOfPlayers" nasıl? O tarzda bir şey için Türkçe güzel isim bulunur mu bilemiyorum. Türkçe biraz uzun oluyor genelde. "E-Spor Haberleri" tarzında klişe fakat etkili bir isimde düşünebilirsiniz. Daha önce alınmış mı bilmiyorum.
Fena değil ama aradığım etkili isim değil. E-spor haberleri tarzı siteler de fazla klasik :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı