E-sporcu olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Esporcu olmak zor iş ben 3 saat PC başında beklediğimde ateş basıyor kramp falan giriyor esporcu olmak çok zor turnuvalara falan katıl @ableben in dediği gibi CS'yi unut Riot Games'in oyunlarına yönel.

Derslerin nasıl?
Hobi olarak yapabilirsin üniverste zamanında.

Sabah kalk, gece 12'ye kadar oyna. Mm'de global olun. Sonra bu bana yetmez deyip Faceit başlayın. Aynı şeyi gerçekleştirin. 10 lvl olduktan FPL-C veya FPL için robotlaşın. Sonra hayatınızın geri kalanını bilgisayar başında geçirmenin ne kadar berbat olduğunu anlamakla geçirin.

Kesinlikle katılıyorum.

CS gibi eski oyunlarda e sporcu olmak zor hem e spor için iyi sisteminiz ve kaliteli bir ekibiniz olması lazım tavsiyem yeni çıkan FPS oyunları kovalamanız. Bu arada Zula'da e spor geçmişim var.

Esporcu olmak zor iş ben 3 saat PC başında beklediğimde ateş basıyor kramp falan giriyor esporcu olmak çok zor turnuvalara falan katıl @ableben in dediği gibi CS'yi unut Riot Games'in oyunlarına yönel.

Derslerin nasıl?
Hobi olarak yapabilirsin üniverste zamanında.

Derslerim iyi. Hedefim üniversite takımına girmek zaten ama şimdiden başlamak gerekir.
Sabah kalk, gece 12'ye kadar oyna. MM'de Global olun. Sonra bu bana yetmez diyip Faceit başlayın. Aynı şeyi gerçekleştirin. 10 LVL olduktan FPL-C veya FPL için robotlaşın. Sonra hayatınızın geri kalanını bilgisayar başında geçirmenin ne kadar berbat olduğunu anlamakla geçirin.
Berbat mı hahahaha sizden daha az okumuş hatta okumamış adamların gözünüzün önünde para kazandığını görmek kadar berbat değildir sanırım.

Hocam ben Bilgisayar Mühendisi olacağım. En azından 60 yaşıma gelince devlet bana emeklilik maaşı bağlar!

Derslerim iyi. Hedefim üniversite takımına girmek zaten ama şimdiden başlamak gerekir.

Berbat mı hahahaha sizden daha az okumuş hatta okumamış adamların gözünüzün önünde para kazandığını görmek kadar berbat değildir sanırım.

CS:GO hayatını adamış adamlar varken sen şimdi e sporcu olmayı mı planlıyorsun? LoL için de aynı şey geçerli.

Hayatı kolay sanıyorsun sen sadece gerçeklikten kaçmak istiyorsun. Ancak gerçeklikle yüzleşmez isen asla başarılı olamazsın.

CS:GO hayatını adamış adamlar varken sen şimdi e sporcu olmayı mı planlıyorsun? LoL için de aynı şey geçerli.

Evet, şöyle düşünün bir şirkette çalışıyorsunuz, bir kişi gelir gelmez sizden daha yüksek bir mevkide işe başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı