E-Sport Kasa Tavsiyesi - 5000 TL

DestroyeR

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bir E-Sport grubumuz var hayliyle sağlam sponsorlarımız da var. Önceden sadece LoL, CS:GO ESEA ve CS 1.6 turnuvalarına katılırdık ama alınan kararla artık Starcraft, Diablo ve BF turnuvalarına da katılacağız. Haliyle çok iyi bir sistem toplamamız gerekiyor. Bundan önce Core 2 Quad ve 9800GTX kullanıyorduk, eski kasamın aksine tamamen yeni bir kasa toplayacağım. Bunuda takım ofisine koyacağım.

Kasa amacı: Bir andan oyun, teamspeak ve fraps açık olacak. Maçların videoları da çekileceği için biraz hızlı render yapabilen bir bilgisayara ihtiyacımız var.

Fiyat: 4500-5500TL arası.

Monitör, Klavye ve Mouse dahil. Mümkünse işlemciye sıvı soğutma. En az 16Gb Ram.

Kasa kolay taşınabilir ve havadar olursa sevinirim. Lan partilere kolayca götürebileceğim ve şekli bir oyun bilgisayarını andıran bir şekilde olsun.

Bu sistemi alın. Bu kasaya sıvı soğutma takılamayabilir. Zaten gerek yok. O.C. yapmayacaksanız stok soğutucuyla kullanın. Bu sisteme bu ekran kartı rahatlıkla takılır. Adamlar bu sisteme HD 7990 takıyorlar :D.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim şaka mısın? Cube kasa toplamak ve stok fan kullanmak nedir ya? Profesyonel OYUNCUYUZ! O.C'da yapıyoruz. En az GTX780 olmalı ekran kartı. Grup GTX780Ti almayı planlıyor şuanda. Anakarta 721 lira verip 4670 ile GTX770 mi alalım? Ayrıca MSI olmalı anakart, şuana kadar hep MSI kullandık. 500GB SSD fazla zaten 6-7 oyun ve sistem yükleriz. G430 gibi kulaklık alınacak, monitör alınacak, klavye ve mouse alanacak hepsi bunun içinde. Sıvı soğutma kesinlikle lazım, zaten oraya yazmışım.

Kardeşim o zaman O.C. yapıcam yaz. MSİ marka istiyorum yaz. Lan partilerine gidicem diyorsun diye bende kolay taşıman için böyle bir sistem topladım. Bana hakaret edemezssin. Rica edersin ve bizde yeni sistem toplarız. Sen bilgileri eksik veriyorsun.

Sen sadece para kısmını okumuşsun heralde. Oyun bilgisayarına benzeyen bir kasa, istedik. 721 lira bir anakarta çok fazla ve monitör, kulaklık falan da alınacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı