E-TAB 4 Güncelleme Sonrası Tableti Eskiye Döndürme

beyler bir hafta once bnim tabletede guncelleme gldi fakat ayarlardan güvenliği falan açtım fakat mdm yine durduruyor cozum bulan varmı? verileri temizlemeyi buldum işte oyle yaptım am mdm yine engelliyor yardımm!!!!!

Beyler benimki de güncellendi hiç bir şey yok USB hata ayıklama yok dnset yukledinmi kaldiriyor etkinlestiremiyom ama benim bir önerim var apk düzenleme programları var ondan dnsetin data adi var onu subway surf ile ayni yap engellemiyor çünkü data nameye göre engellio ornegin: .com.subway.kiloo engellemiyordu yapar saniz sevinirim:matrix::technopat:

Ayni sorun bendede var

Arkadaşlar tableti fabrika ayarlarina çevirdim yeniden kullanıcı adı ve şifre istedi hepsini yaptım ama her şeyi sildi herşeyden kastım 2. kullanıcı sonra yine ayarlara girdim o zamanda ayarlarda kullanıcılar bölümü yoktu 2. kullanıcıyı bir daha nasıl açabilirim ?AYRICA ayarlar/depolama/uygulamalar/ayarlar bölümüne giriorum ama verileri temizleye tılanılmıo ?

2- Ayrıca google playden oyun-uygulama indirince MDM engelliyor sonra google playden etkinleştirince yine engelliyor yani uygulamalar hiç etkinleşmiyor

ACİL OLARAK CEVAPLARSANIZ ÇOK İŞİME YARICK ARKADAŞLAR !!!

Abicim çok kolay google play store de dosya yöneticisi yaz ilk geleni indir oradan uygulamalara gir ayarları yedekle kur sonra sil aç bu kadar işte güvenlik vs geldi ama USB hata ayiklama yok

Abi sırf denemk için akşam saat 6 da yağmurun altında bisikletle çarşıya gidip 15 lra para verip OTG kablosu aldım. Olmadığğğğ... Yada ben yapamadım. Neyse abi şimdi bu "Sağ üstten paylaş butonunu seçip Google+ veya Gmail i seçiyoruz bize hesap açın veya mevcut hesap diyecek biz varsa mevcut hesabınız varsa giriş yapın ve -Wi-Fi ağınızın adını değiştirmenizde fayda var- Wi-Fi menüsünü açıcak sonra sol üstte ayarlar yazısına tıklayacaz" kısmını pek yorumlayamdı beynim. Acaba mevcut hesabınız vasra giriş yapın demişsiniz orada internetin şifrasini yazıp bağlancakmıyız??

Abi Wi-fi ağının adı değiştirme konusunu biraaz açarmısın lütfen.

Abi ben olayı çok yanlış yorumlamışım ya kusura bakmayın 4-5 denemeden sonra yaptım. Meğer tc şifre girmeden önce yapacakmışız bunları.

Yaa root attım Rooted yazdı. tableti yeniden başlattım. Chazın kernel bütünlüğü bolzudu diyorrrrr....

Yardım plsssssssssssssssssss

Abi 2 tane link atmışsın sen farkı söylüyon onlar farklı. onların anlattığı şekilde yaptım çünkü seninkini anlayamadım abi yardım lütfen ya valla bu tablet benim tek varlığım bu olmazsa kafayı yerim.

Beni niye iplemiyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Abi sırf denemk için akşam saat 6 da yağmurun altında bisikletle çarşıya gidip 15 lra para verip OTG kablosu aldım. Olmadığğğğ... Yada ben yapamadım. Neyse abi şimdi bu "Sağ üstten paylaş butonunu seçip Google+ veya Gmail i seçiyoruz bize hesap açın veya mevcut hesap diyecek biz varsa mevcut hesabınız varsa giriş yapın ve -Wi-Fi ağınızın adını değiştirmenizde fayda var- Wi-Fi menüsünü açıcak sonra sol üstte ayarlar yazısına tıklayacaz" kısmını pek yorumlayamdı beynim. Acaba mevcut hesabınız vasra giriş yapın demişsiniz orada internetin şifrasini yazıp bağlancakmıyız??

Abi Wi-fi ağının adı değiştirme konusunu biraaz açarmısın lütfen.

Abi ben olayı çok yanlış yorumlamışım ya kusura bakmayın 4-5 denemeden sonra yaptım. Meğer tc şifre girmeden önce yapacakmışız bunları.

Yaa root attım Rooted yazdı. tableti yeniden başlattım. Chazın kernel bütünlüğü bolzudu diyorrrrr....

Yardım plsssssssssssssssssss

Abi 2 tane link atmışsın sen farkı söylüyon onlar farklı. onların anlattığı şekilde yaptım çünkü seninkini anlayamadım abi yardım lütfen ya valla bu tablet benim tek varlığım bu olmazsa kafayı yerim.

Beni niye iplemiyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Kurallara dikkat edin yazarken.

Kernel bütünlüğü bozuldu ekranında tekrar ilk günkü gibi TC no ve Eba şifresiyle tekrar aktivasyon yapın. Daha sonra Ayarlardan MDM, PolicityDealer, OTA Update(güncelleyici de yazıyor olabilir), EBA SSO ve Eba kitaplığı kaldırın. Daha sonra DNS uygumalarıyla DNS değiştirerek tabletinizi rahatca kullanın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı