E-TAB 4 Siyah Ekrandayken Rom Atma

ComAndConquer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS TUF Plus X570(WIFI)
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X
RAM: 4x8=32GB ADATA XPG Spectrix D50 8GB (4 adet)
Soğutma: ASUS TUF Gaming LC120 RGB 120 mm İşlemci Sıvı Soğutucu
Ekran Kartı: ASUS TUF Gaming TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING LHR 256 Bit GDDR6 8 GB
Depolama: Samsung 980 Pro 1TB, WD Blue 1 TB HDD, Toshiba 500 GB HDD
PSU: ASUS ROG-STRIX-850G 850W
Kasa: ASUS TUF Gaming GT301
Monitör: GIGABYTE G24F-2
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Merhaba arkadaşlar. Okulun kuzenime vermiş olduğu General Mobile markalı E-Tab 4 isimli tableti kuzen MEB'in koyduğu engellerden dolayı Root atmak istemiş ve atmışda. Baya kullandıktan sonra Android uygulamaların çözünürlüğünün yetmediğini ve yükseltmek istediğini bunun üzerine internette araştırmış olduğu: "Chain Fire 3D" isimli bir uygulamayı yüklemiş bişeylere Install demiş. Olmamış yükleyememiş tablete, hata vermiş.Hatasını bilmiyorum kendisi numaralar yazdığını söyledi. Sonra oyunlarını oynamış ve kapatmış tableti. Ertesi günde haliyle tablet açılmamış ve o gündür bugündür açılmıyo tablet.Siyah ekranda kalıyor. Tablete sürekli format attım ama hiç fayda etmedi, hep siyah ekranda kalıyo. Önce General Mobile yazısı dönüyor hatta baya dönüyor, sanki tablet doluymuş hissine kapılıyosun, yani geç açılıyor hiç format atılmış gibi açılmıyor, sonra siyah ekranda kalıyor. Tablete o kadar format attım ki artık her format atışım kısa sürüyor.Çünk: tablette hiç bir şey kalmadı zaten formatlı bi halde ama görüntü yok. Yazılım yüklemeye çalıştım pek anlamam ama PC algılayacakmı dedim olmadı. PC'de kullandığım programın ismide: "Phoenix Suit". Kendi telefonumu taktığımda, USB Hata Ayıklaması'nı tikli hale getirdiğimde program algılıyor ama tabletin tikli halde olmadığı için algılamıyor heralde. PC'de bağlantının olduğunun sesi geliyor takarken ve çıkarırken. Ama program algılayamıyor sorunda orda zaten büyük ihtimal nedenide dediğim gibi USB Hata Ayıklaması. Cevaplarınızı bekliyorum...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı