E TAB 4 Usb Okumama Sorunu

Memoli3342

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tabletimi rootlayacam ama usb yi taktığımda pc de hiçbir eylem gerçekleşmiyor.Usb hata ayıklaması modunuda açmaya çalıştım kapalıydı orasıda tıklanmıyordu.Pc ye mobogenieyide indirdim gene okumuyor.Lütfen yardım edin.

Not:Önceden rootlamaya çalıştım ancak başarısız oldum her açılışta cihazın kernel bütünlülüğü bozuldu diyip aktivasyon istiyor.

Nokıa varsa onunla dene. Çoğu cihazla uyumlu oluyor. Ben bütün cihazlarımda denedim. çalışıyor. Arkadaşlarım da da çalıştı

Bilgisayarıma sağ tıklayın yönet diyin.
Aygıt yöneticisine girin orda telefonu görmüşmü bakın. Eğer başka bir cihaz gibi görmüşse ya da başında ünlem işareti varsa sağ tıklayın ve sürücüyü güncelleştir diyin orda kendiniz önerilen sürücüyü yükleyin. Ben Fruko54'ü tanıyorum. Onun bilgisayarıda kendi telefonunu görmüyordu öyle düzelttim.
Şimdi iyi anlatamamış olabilirim. Bilgisayarın başına geçince daha iyi anlatırım isterseniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı