E-Tab 4 Sorunu

Barisve

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu sorunu özetleyecek bir başlık bulamadım, kusura bakmayın. Tableti açtım ve tekrar aktivasyon istedi. Yaptım fakat eskisi gibi olmadı. Uygulama indirdiğimde MDM hatası veriyor, hatta uygulama indirmiyor bile. Kullanıcı ekle kısmı da kaybolmuş. Bu olay yazın oldu ama tableti şu an kullanmak istedim. Garantiye mi göndermeliyim ?

Güncelleme almış tablet herhalde. Root atacaksınız, başka çözüm yok. Garantide bir şey olmaz.

Linke tıkladığımda hata veriyor "böyle bir içerik bulunamadı hatası" benimde tabletimde aynı sorun var bende katılmak istiyorum gruba.
Gruba gerek yok güncelleme yapmadıysan usb debug uygulamasını kur ve kingoroot ile yada framaroot'un frodo seçeneği rootlamayı dene. sonrada bloatware freezer ile dondur. ;)
Alternatif uygulamalar:
Usb Debug
Kingo root
Bloatware Freezer

Gruba gerek yok güncelleme yapmadıysan usb debug uygulamasını kur ve kingoroot ile yada framaroot'un frodo seçeneği rootlamayı dene. sonrada bloatware freezer ile dondur. ;)
Alternatif uygulamalar:
Usb Debug
Kingo root
Bloatware Freezer
Tamamen haklısınız :) bu arada arkadaşlara bilgi veriyim; Bu root işleminden önce Rom Toolbox programınızı tablete bulundurun. Framaroot üzerinden frodo seçeneğini seçin ama tableti yeniden başlatmayın! Sonra Rom Toolbox programından MDM, MDM Mesaj... Gibi programları silin. Eğer silmezseniz "Kernel bütünlüğü bozuldu." hatası alırsınız ve tableti kullanamazsınız.(Deneyimlerimden söylüyorum :) )

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı