E Tab 4 Whisper kerneli nereden bulunur?

• Konuyu başlatan Aldevs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 918

Aldevs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
(Çalınan PC Özellikleri)

İşlemci: Intel® Core İ5 2430M

Ram= 4 GB

Depolama= 240 GB Turbox SSD

GPU 1:Intel® HD Graphics 3000

GPU 2:AMD Radeon™ HD 7430M

(Şuanki :D)

İşlemci: Intel® Core İ3 370M

Ram= 4 GB 1333 MHZ Dual

Depolama= 320 GB WD HDD

GPU 1:Intel® HD Graphics (1. nesil)
Bana bu Whisper kernelin linkini gönderebilir misiniz? Çok lazım.
Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilal Demirel'in LATROM'u vardı onun içinde var 1.5 sürümü olanı ama. Aynı cihaz bende de var sen nasıl kullanabiliyorsun e-tab 4 ünü?

Son düzenleyen: Moderatör:
ya imaj yükledim
Bilal Demirel'in Latrom'u vardı onun içinde var 1.5 sürümü olanı ama. Aynı cihaz bende de var sen nasıl kullanabiliyorsun E-Tab 4'ünü?

Doğru ama ben o ROM'u yüklemek istemiyorum sadece onu nasıl yükleyebilirim?
Şu an imaj ROM yükledim ama bu dokunmatik sorunu çok sinir bozuyor bir de sürümü düşük

Son düzenleme:
Önce LATROM yüklersin kerneli alırsın, sonra başka bir imaj yüklersin. Bu işlerden anlayan birisi isen boot.img dosyasını flashlaman lazım kernel onun içinde, o zaten ROM zipinin içinde mevcut, META-INF yazman lazım. e-tab 4'le hiç kimse uğraşmadı imaj yapıp durdular kendilerini bişey sandılar. En az Android 5 olması lazım ki, adam akıllı kullanabilesin. Bende de var aynı cihazdan, kernel desteklemediği için Android 5 yapamıyorum. Kernel olaydı iyiydi. Bütün yazılımlar 4.2.2 tabanlı. Sürüme yapacak bişey maalesef yok.

Önce LATROM yüklersin kerneli alırsın, sonra başka bir imaj yüklersin. Bu işlerden anlayan birisi isen boot. İmg dosyasını flashlaman lazım kernel onun içinde, o zaten ROM zipinin içinde mevcut, META-INF yazman lazım. E-Tab 4'le hiç kimse uğraşmadı imaj yapıp durdular kendilerini bir şey sandılar. En az Android 5 olması lazım ki, adamakıllı kullanabilesin. Bende de var aynı cihazdan, kernel desteklemediği için Android 5 yapamıyorum. Kernel olaydı iyiydi. Bütün yazılımlar 4.2.2 tabanlı. Sürüme yapacak bir şey maalesef yok.

İlgilendiğin için çok teşekkürler. Çok şükür link yenilendi 😌😌😌
Önce LATROM yüklersin kerneli alırsın, sonra başka bir imaj yüklersin. Bu işlerden anlayan birisi isen boot. İmg dosyasını flashlaman lazım kernel onun içinde, o zaten ROM zipinin içinde mevcut, META-INF yazman lazım. E-Tab 4'le hiç kimse uğraşmadı imaj yapıp durdular kendilerini bir şey sandılar. En az Android 5 olması lazım ki, adamakıllı kullanabilesin. Bende de var aynı cihazdan, kernel desteklemediği için Android 5 yapamıyorum. Kernel olaydı iyiydi. Bütün yazılımlar 4.2.2 tabanlı. Sürüme yapacak bir şey maalesef yok.

Evet Android 5 olmadımı pek bir işe yaramıyor ama 4.3 yaptılar oda buglu

Linki atayım mı?

İlgilendiğin için çok teşekkürler. Çok şükür link yenilendi 😌😌😌

Evet Android 5 olmadımı pek bir işe yaramıyor ama 4.3 yaptılar oda buglu

Linki atayım mı?
Bütün imajların zipleri bende var zaten. Bana kernel lazım en az Android 5 destekleyecek. Öyle bir kernel yok, onu da yazacak bir babayiğit yok işte. Stock kerneli almışlar 3-5 ayar çekmişler hepsi o kadarcık. Google Play Store bile adam akıllı çalışamıyor, cihaz sadece içindeki sistemi boot ediyor o kadar başka bir işe yaramıyor, hiçbir uygulama çalışmıyor, her şeye güncelleme istiyor ama Android 4.x desteği kesildiği için güncelleme de yapamıyorum. Sen ne amaçla nasıl kullanabiliyorsun hayret ettim doğrusu.

Bütün imajların ZIP'leri bende var zaten. Bana kernel lazım en az Android 5 destekleyecek. Öyle bir kernel yok, onu da yazacak bir babayiğit yok işte. Stock kerneli almışlar 3-5 ayar çekmişler hepsi o kadarcık. Google Play Store bile adamakıllı çalışamıyor, cihaz sadece içindeki sistemi boot ediyor o kadar başka bir işe yaramıyor, hiçbir uygulama çalışmıyor, her şeye güncelleme istiyor ama Android 4.X desteği kesildiği için güncelleme de yapamıyorum. Sen ne amaçla nasıl kullanabiliyorsun hayret ettim doğrusu.

Çok haklısın işlemciden bahsediyorlar ama mesela S3'ün işlemcisi de bu tabletle aynı ama S3'ün sürümü 10'a kadar yükselirken bizim tablet 4.3'e bile düzgün yükseltilmiyor anlamadım doğrusu.

Çok haklısın işlemciden bahsediyorlar ama mesela S3'ün işlemcisi de bu tabletle aynı ama S3'ün sürümü 10'a kadar yükselirken bizim tablet 4.3'e bile düzgün yükseltilmiyor anlamadım doğrusu.
Kernel desteklemediği için. Birisi sağlam bir kernel yazsa, tablet de Android 10 olur. İşte kernel yazmak sorun. Beni aşıyor o yüzden ben yapamadım. Birisi kernel yazsa atıyorum ben Android 10 yaparım o tableti bir şekilde. En az Android 5 destekleyecek kernel lazım. O da maalesef yok.

Kernel desteklemediği için. Birisi sağlam bir kernel yazsa, tablet de Android 10 olur. İşte kernel yazmak sorun. Beni aşıyor o yüzden ben yapamadım. Birisi kernel yazsa atıyorum ben Android 10 yaparım o tableti bir şekilde. En az Android 5 destekleyecek kernel lazım. O da maalesef yok.

Hmm şimdi anladım bir de bu yüklediğim kernelde şarj %101'e çıktı diye tabletin şarj logosu ortadan kayboldu ama %100'e indiğinde şarj logosu geldi anlamadım şimdi onun konusunu açacağım😂🤣

Geri
Yukarı