E Tab 5 Bilinmeyen Kaynaklar Nasıl Açılır?

Bende de Cuma'dan beri bu hata var. Bir arkadaşıma sordum ama onda böyle bir hata olmadığını söyledi. Sonra Eba'ya bir yazı yazdım ama 2 gündür cevap gelmedi. Önemli bir şey olacağını zannetmiyorum arkadaşlar. Diğer arkadaşların da dediği gibi güncelliyorlardır Eba Marketi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Duyduguma gore son guncellemede artık Clean Master taktıgı ıslemıyormus. Bılınmeyen kaynakları tamamen kapatmıslar. Bılgısı olan varsa bızı aydınlata bılır mı?

Beyler düzelten var mı ? Bu ne biçim güncelleme. Benim tüm arkadaşlarda da aynı sorun var. Düzelten olurasa yazsın buraya.

Okulumuzun yetkili Fatih projesi öğretmeni.

Arkadaşlar okulumun yetkili Fatih projesi öğretmeninden bilgiye göre Eba market güncelleniyor. Ne zaman açılacağını hakkında bir bilgi yok. Bu güncelleme ile Eba market açığı kapanabilir bilginize.
Dipnot: Eba market açığının kapatılması ihtimaline karşı yeni bir açık tarafımca bulunmuştur.

Okulumuzun yetkili fatij projesi öğretmeni.

Arkadaşlar okulumun yetkili Fatih projesi öğretmeninden bilgiye göre Eba market güncelleniyor. Ne zaman açılacağını hakkında bir bilgi yok. Bu güncelleme ile Eba market açığı kapanabilir bilginize.
Dipnot: Eba market açığının kapatılması ihtimaline karşı yeni bir açık tarafımca bulunmuştur.
Dostum anlatabilir misin? :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı