Gm Mobile Tab 5 Root veya bilinmeyen kaynaklar

sanırım güncelleme direk sisteme yükleniyor ve fabrika ayarları ile de silinmiyor..
güncelleme alan tabletler şimdilik hala hesap makinesi işlemi görecek ! :(
tableti açarken usb kabloyla bağladığımızda mtk65xx preloader sürücüsünü yükleyip sp flash tool da root atmanın imkanı var mıdır bilen anlayan?

@ramazan12345 eğer sürücüleri okutulursa neden olmasın? Ben uğraşıyorum bu konuyla bir süredir.
İşlemci MT8392 bu işlemciyi okutursak hiç uğraşmadan Root atarız. Gerçi kernel 6592 bir deneyelim bakalım.
ben cihazı bağladığımda mtk65xx preolader diye yazıyor aygıt yöneticisinde. her e tab 5 farklı işlemcilerle üretilmiş olabilir mi yoksa riski göze alıp mtk8392 driver ve scatter dosyası ile sp flash toolda recovery bölümüne cwm recovery yazdırımalı mıyım? sence bu işe girişmeli miyim?

aynı işlemci olduğu için şuradaki konuyu aynen uyguladım fakat "PMT changed for the ROM; it must be downloaded" hatası aldım sanırım scatter dosyasının içindeki recovery hex değerleri, cihazın belleğindeki hex değerleri ile uyuşmuyor....

Herkese merhabalar.Bildiğiniz gibi EBA Market açıldı.Clean Master'ı da yükledik.Ancak Kurumsal Cihaz Yöneticisi kaldırılmıyor.Bunun bir çözümü varmı veya başka bir alternatif yol deneyipte başarıya ulaşan anlatabilir mi ?

Herkese merhabalar.Bildiğiniz gibi EBA Market açıldı.Clean Master'ı da yükledik.Ancak Kurumsal Cihaz Yöneticisi kaldırılmıyor.Bunun bir çözümü varmı veya başka bir alternatif yol deneyipte başarıya ulaşan anlatabilir mi ?
Clean masterin hangi versiyonu ?

Bilgisiyainiza kamera olarak baglayin.

Cihaziniza gelebilecek hatadan sorumlu degilim.
Yapacağınız bir hata tabletin brick olmasina ve bozulmasina neden olur.

cihazı kamera olarak bağladım mobogenie eski sürümü kurdum usb ayıklamasını açtım olmuyor gene görmüyor tableti elimde şu an 3 tabelet var denedim olmuyor hiç birinde

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı