E Tab 5 Hiç Açılmıyor

Şans eseri değil. Batarya bom boş oldu mu açılmıyor cihaz. Yavaş şarj olduğu için bekletiyor şarjda. Eğer yanlış bir şey yapmadıysanız şarjda bekletin açarsınız.
Yalnız şarjı yüzde 100' dü. Romu atmadan önce şarjını doldurdum. Ben yüklerken sorun yaşadım muhtemelen brick oldu. Sonra sorunu düzelttiğim halde açılmadı. Arkadaşa verdiğimde hiç birşey yapmadan tableti açtı, bu da şans eseri sayılır.

Merhaba herkese. Benim de etab 5 tabletim açılmıyor. Şarjı var güç+ses tuşuna basıyorum fakat açılmıyor. Her şeyi tamken açılmaması çok garip. Arkadaşlarımdan birkaçında da böyle sorun oldu ama hepsi düzeldi. General mobile yazısı çıkıyor ama dönmüyor bile öyle kalıyor..

Ne yapabilirim öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız şarjı yüzde 100' dü. Romu atmadan önce şarjını doldurdum. Ben yüklerken sorun yaşadım muhtemelen brick oldu. Sonra sorunu düzelttiğim halde açılmadı. Arkadaşa verdiğimde hiç birşey yapmadan tableti açtı, bu da şans eseri sayılır.

Bende aynı sorunu yaşıyorum şuanda. Acaba nasıl düzelttiniz sorunu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı