E Tab 5 TWRP modunda dosyalar görünmüyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, TWRP modunda tabletteki hiçbir dosyayı görmüyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Fotoğrafta bıraktım.

Dosya Ekleri

• 20220814_160703.jpg
    20220814_160703.jpg
    115,2 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece attığım dosyayı twrpden flaşla. Yeterli olacaktır.
Hocam linke tıkladım, fakat indirme yerini karış,karış baktım bulamadım.

Sadece attığım dosyayı TWRP'den flaşla. Yeterli olacaktır.

Hocam bu linkteki ZIP dosyasını indirsem olur mu? Sizinkini indiremedim

Hocam linke tıkladım, fakat indirme yerini karış, karış baktım bulamadım.

Hocam bu linkteki ZIP dosyasını indirsem olur mu? Sizinkini indiremedim

Attığım link program yapımcısının kendi sitesi. Update-SuperSU yazan dosyayı indireceksiniz download yazısının altındaki.

Hocam yeni twrp yükledim. Şuan dosyalar gözüküyor, hatta sıfırladım tableti ama wifi bağlı olmasına rağmen internet yok ve bunun çözümünü bulamadım.
Wifi ve BT MAC Adresleri silinmiş olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulamadan önce telefondan hotspot açın ve öyle test edin. Sorun cihazda olmayabilir. Android sürümü eski olduğu içinde sertifikalar zamanla eskiyor. Bu yüzden siteleri de açmıyor olabilir. Custom ROM atmayı da deneyin eğer gene düzelmezse yukardaki videoyu deneyin.

Wifi ve BT MAC Adresleri silinmiş olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulamadan önce telefondan hotspot açın ve öyle test edin. Sorun cihazda olmayabilir. Android sürümü eski olduğu içinde sertifikalar zamanla eskiyor. Bu yüzden siteleri de açmıyor olabilir. Custom ROM atmayı da deneyin eğer gene düzelmezse yukardaki videoyu deneyin.
Sorun DNS hocam. Fatih projesinin DNS sunucuları çalışmıyor.Wi-Fi ve BT Mac Adresleri silinmiyor değişiyor. Bu rehber aktive olmayan tabletleri aktive etmek için yapılan bir işlem.

Fatih artık MDM'siz ROM yayınladı onun yüklü olduğunu düşündüm. Eskisi gibi kısıtlama yok onla uğraşmak yerine buradan MDM kısıtlaması olmayan ROM kurabilir.
Kısıtlamasız ROM da Fatih DNS ile geliyor. O sorunu port edilmiş custom rom çözer sadece onlar da stabil değil.

Sorun DNS hocam. Fatih projesinin DNS sunucuları çalışmıyor.Wi-Fi ve BT Mac Adresleri silinmiyor değişiyor. Bu rehber aktive olmayan tabletleri aktive etmek için yapılan bir işlem.
Wifi ve BT MAC adreslerinin silinmesi mümkün hatta Etab 4 tabletler bu yüzden çöp oluyordu. İşlemci Mediatek olmadığı için yazdırması ekstra zor oluyordu. Bir kaç parça almak gerekiyordu onun gibi bir sorun var diye düşündüm.
Kısıtlamasız ROM da Fatih DNS ile geliyor. O sorunu port edilmiş custom rom çözer sadece onlar da stabil değil.
Etab 5 fazla deneyimim yok ama root olmadan da wifi'den dns değiştirmek mümkün önce onu denerse daha sağlıklı olur. Eğer o şekilde de olmuyorsa bilgim yok maalesef. Root atıp dediğiniz gibi değiştirebilir.

Hocam Android 5 vardı bir ara MEB 'in yayınlayıp geri sildiği ama onda da pil ile ilgili bir sorun olduğu söyleniyordu. Custom ROM'lardan bazılarını bir yakınımınkine kurmuştum ama ne kurduğumu hatırlamıyorum. Forumandroid sitesinde çok fazla ROM var bazıları stabil çalışıyor. Android 4 zaten artık hiçbir şeyi açmıyor. Custom ROM yüklerse eğer bence daha iyi kullanılabilir. Fakat bir süre sonra dokunmatik kalibrasyonu bozulabiliyor onun için bir tool vardı. Çıkan Etab tabletler zaten tamamen sorunlu aralarından en kullanılabilir olanı Etab 5. ROM ve Tool bakımından eskilere göre daha zengin. Android 4 ile kullanmak biraz bu zamanda yorabilir.

Son düzenleme:
Wifi ve BT MAC adreslerinin silinmesi mümkün hatta Etab 4 tabletler bu yüzden çöp oluyordu. İşlemci Mediatek olmadığı için yazdırması ekstra zor oluyordu. Bir kaç parça almak gerekiyordu onun gibi bir sorun var diye düşündüm.

Etab 5 fazla deneyimim yok ama root olmadan da wifi'den dns değiştirmek mümkün önce onu denerse daha sağlıklı olur. Eğer o şekilde de olmuyorsa bilgim yok maalesef. Root atıp dediğiniz gibi değiştirebilir.
Silinmiyor. Farklı bir numara ile değişiyor. MDM aktivasyon olmama problemi haricinde bir sorun olmuyor. Bir de Wi-Fi listesinde fazladan saçma sapan isimde bir Wi-Fi ağı çıkıyor hepsi bu. O durumu bizzat yaşadım Flash Tool ile scatter dosyasını düzenleyip formatlayınca oluyor. Tab 4te çalışmama sebebi mac adresi silinmesi değil cihaz donanımının bozulması. Wi-Fi açılmadığı için mac adresi yokmuş gibi görünüyor.

Hocam Android 5 vardı bir ara MEB 'in yayınlayıp geri sildiği ama onda da pil ile ilgili bir sorun olduğu söyleniyordu. Custom ROM'lardan bazılarını bir yakınımınkine kurmuştum ama ne kurduğumu hatırlamıyorum. Forumandroid sitesinde çok fazla ROM var bazıları stabil çalışıyor. Android 4 zaten artık hiçbir şeyi açmıyor. Custom ROM yüklerse eğer bence daha iyi kullanılabilir. Fakat bir süre sonra dokunmatik kalibrasyonu bozulabiliyor onun için bir tool vardı. Çıkan Etab tabletler zaten tamamen sorunlu aralarından en kullanılabilir olanı Etab 5. ROM ve Tool bakımından eskilere göre daha zengin. Android 4 ile kullanmak biraz bu zamanda yorabilir.
Ayarlarda DNS değiştirme ayarı kapalı tab 5 yazılımında.

Yeni konular

Geri
Yukarı