E-ticaret için ne satılmalı?

elpx

Centipat
Daha fazla  
Yakında e-ticaret yapmayı düşünüyorum, küçük bir sermayem var sizce ne alınıp satılmalı? İşlemci, ekran kartı gibi parçaları toplu alacak kadar yüksek bütçem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta 100 - 200 tane alacak değilsin. En fazla 3 - 4 tane al, satılma durumuna göre yenilerini sipariş et. Ekran kartı için talep çok yüksek, en üst düzey ekran kartı olmasına gerek yok. İnsanların iyi de olsa, kötü de olsa bir ekran kartına ihtiyacı var. Bence bununla başlamak iyi bir fikir olabilir. Tabii Trendyol veya Amazon'da satış yapacaksan. Yatırım tavsiyesi değildir!

İlk başta 100 - 200 tane alacak değilsin. En fazla 3 - 4 tane al, satılma durumuna göre yenilerini sipariş et. Ekran kartı için talep çok yüksek, en üst düzey ekran kartı olmasına gerek yok. İnsanların iyi de olsa, kötü de olsa bir ekran kartına ihtiyacı var. Bence bununla başlamak iyi bir fikir olabilir. Tabii Trendyol veya Amazon'da satış yapacaksan. Yatırım tavsiyesi değildir!
En iyi fiyatı almak için 50 civarı alınmalı diye biliyorum.
Depolama birimleri satın.
SSD, HDD gibi mi?

En iyi fiyatı almak için 50 civarı alınmalı diye biliyorum.
Piyasada şu an ekran kartı kıtlığı var zaten. Biraz düzelmiş gibi duruyor ama daha tam düzelmedi. Gerekirse üreticiye kendin ulaşıp, uygun fiyata getirmeye çalış. Direkt üreticiden alırsan, güzel kâr elde edersin. İlk başta deneme amaçlı 3 - 4 tane alabilirsin. Satamazsan, elinde kalırsa paran çöpe gitmemiş olur (YTD).

Geri
Yukarı