E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur

Titans

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben logo tasarım işleriyle uğraşıyorum. İngilizce altyapısı olan bir site yapacağım ve buradan yurt içi ve yurt dışı olarak hizmet veren kişisel bir site olacak. Web tasarımdan biraz anlarım lakin satın alma sayfası konusunda biraz tecrübesizim. Yani müşteri bana tasarım yaptırmak istedi. Satın Al butonuna bastıktan sonra gelen satın alma sayfası nasıl hazırlanıyor? Ödenen ücretin benim hesabıma gecmesi için, satın alma sayfasına ne gibi şeyler yapmak gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.[emoji4]

Son düzenleyen: Moderatör:
Bankadan sanal post alıp kodlarını siteye entegre etmen gerekiyor. Fakat bunun yıllık belli bir maliyeti var. Dolar ile alım yapacaksanız sanırım dolar hesabı olması işinizi görebilir sanal post alırken danışmak gerekiyor. Veya hiç sanal post ile uğraşmayıp yıllık ücret ile ideasoft gibi sitelerden işini çok daha rahat halledebilirsin..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı