Kodlama bilmeden E-Ticaret sitesi nasıl kurulur?

Kyraxxx

Hectopat
Daha fazla  
Bir arkadaş ile dijital ortam aracılığı ile kodlama olmadan E-Ticaret sitesi kurmak istiyorum. Bu sitede oyun kodları satacağız. Yani kargo işleri ile uğraşmayacağız. N11 falan demeyin çünkü 16-17 yaşlarında olduğumuz için bize belge vermiyorlar. Bu siteyi nasıl kuracağız ve kurulum aşamalarını anlatırsanız sevinirim.

Kodlama bilmene gerek yok hazır e-ticaret scriptleri var zaten.

Bir arkadaş ile dijital ortam aracılığı ile kodlama olmadan e-ticaret sitesi kurmak istiyorum. Bu sitede oyun kodları satacağız. Yani kargo işleri ile uğraşmayacağız. N11 falan demeyin çünkü 16-17 yaşlarında olduğumuz için bize belge vermiyorlar. Bu siteyi nasıl kuracağız ve kurulum aşamalarını anlatırsanız sevinirim.

Hocam birileri ile anlaşma yapmanız lazım ama kodlama bilmeden nasıl oyun kodları satacaksınız.

Bazı yanıtları görünce, gülmekten evi sırtladım. Her neyse, kodlama bilmeden e-ticaret sitesi kurmak için hazır web site scriptlerine göz atabilirsiniz (WordPress, OpenCard vb).

İnternet üzerinden satış yapmak için reşit olmanız gerekiyor. Yani site kursanız bile reşit olmadığınız için satış yapamazsınız.

Geri
Yukarı