PHP E-ticaret sitesi ödevi nasıl yapılabilir?

FakeGlitch

Femtopat
Daha fazla  
Ödev olarak e-ticaret projem var elimde sadece resimdeki database var ihtiyacım olan Hepsiburada tarzı web sitesi(tasarımı aynı olabilir tasarımını kopyalayamadım) ama nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum site için gerekli olanlar personel paneli satıcı paneli ürün ekleme çıkarma müşteri kısmı Hepsiburada gibi ödeme kısmı yok ürün kategoriside daha temel olacak daha yeni PHP ve MySQL öğrendim her şeyi tam olarak bilmiyorum zamanım çok kısıtlı 1 hafta kadar sürem var bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-01 223619.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-01 223619.png
    119,3 KB · Görüntüleme: 76
İlk olarak, veritabanına PDO (PHP Data Objects) kullanarak bağlanmanız gerekiyor. Daha sonra temel bir anasayfa oluşturup veritabanındaki bilgileri bu sayfada göstermeye başlayabilirsiniz. Ardından, kategorilere ayırarak daha düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz. Son olarak, arama işlevselliğini ekleyerek kullanıcının istediği ürünleri kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Ama herşeyden önce routing yapmanız lazım. Bu arada ben de eskiden PHP kullanıyordum ama yaklaşık 2 yıldır Next.js + React kullanıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı