E-Ticaret üzerinden tişört satmak

GökhanÖzev

Hectopat
Dostlar, kafamda tişört üretip satmak var. Yani üreticiden istediğim baskı ve kumaş kalitesinde ürettirip internet üzerinden samak istiyorum ama bilmeden girmek istemiyorum. Tecrübeli arkadaşlar fikirlerini belirtebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
E-ticarete atılman çok güzel ama zaten bu işi hem markalar hem de dropshopping ile uğraşanlar yapıyor. Hem de çok fazla sayıda. Bunu yapıcaksan tişört olarak değil de başka birşey olarak yapmanı öneririm şahsen. Tişört çok iyi kazandırmaz sana çünkü. He yok ben başlangıç olarak yeterli diyorsan neden olmasın

E-ticarete atılman çok güzel ama zaten bu işi hem markalar hem de dropshopping ile uğraşanlar yapıyor. Hem de çok fazla sayıda. Bunu yapacaksan tişört olarak değil de başka bir şey olarak yapmanı öneririm şahsen. Tişört çok iyi kazandırmaz sana çünkü. He yok ben başlangıç olarak yeterli diyorsan neden olmasın.

Değişik ürün düşündüm ama trendyola falan bakıyorum her şey adan Z ye satılıyor o yüzden aklıma bir şey gelmedi.

Değişik ürün düşündüm ama trendyola falan bakıyorum her şey adan Z ye satılıyor o yüzden aklıma bir şey gelmedi.
Zaten satılmayan birşey bulamazsın ki. Çok zor yani. Benim demek istediğim şu ayakkabı satmak tişört satmaktan daha mantıklı şuanda. Çünkü tişört konusunda inanılmaz yoğunluklar yaşanıyor.

Piyasayı çok bilmemekle birlikte, değişik ve her yerde bulunmayan niş bir kitleye hitap edecek baskılar semboller kullanırsan belki daha çok ilgi çeker. Ayrıca çok büyük sermaye gerektirmediği için tecrübe kazanma amaçlı olarak deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı