E2140 ve HD 4300-4500 Series darboğaz yapar mı?

Bu kullanıcının ne yapacağı ile alakalı bir şey. Tutup da rekabetçi oyunlar oynayacaksa CS:GO ve Valorant gibi elbette yeter.
Yani haklısınız da zaten daha yüksek beklenti içinde olan biri belirtirdi diye düşünmüştüm.
DDR2 anakart, LGA 775 pin olması lazım. Q9550 işlemci takabilirsiniz.
DDR2 anakartta çok mantıklı değil genelde max 4GB yapılabiliyor DDR2 anakartta ve arkadaşın sistemi HP sistem o işlemciyi desteklemiyor olabilir.

DDR2 anakartta çok mantıklı değil genelde max 4GB yapılabiliyor DDR2 anakartta ve arkadaşın sistemi HP sistem o işlemciyi desteklemiyor olabilir.
Max 4GB yapılabiliyor diye bir kavram yok hocam, 8 GB kadar yolu var. Eğer öyle bir şey varsa sistem 32 bit dir. Anakartın tam modelini konu sahibi atsa, destekleyebileceği en yüksek işlemciyi zaten ben söyleyeceğim.

Dosya Ekleri

• 20210614_231155.jpg
    20210614_231155.jpg
    185,4 KB · Görüntüleme: 17
Max 4GB yapılabiliyor diye bir kavram yok hocam. Eğer öyle bir şey varsa sistem 32 bit dir. Anakartın tam modelini konu sahibi atsa, destekleyebileceği en yüksek işlemciyi zaten ben söyleyeceğim.
Nasıl öyle bir kavram yok? Anakartların desteklediği RAM miktarının bir sınırı var. Ayrıca 8 GB destekleyen DDR2 bir sistem bulsan bile 4 slotu yoksa 8GB yapmak imkansıza yakın bir şey. DDR2 4GB olan RAM'ler hep AMD destekli İntel destekli bulsan bile saçma uçuk fiyatlar oluyor.

Nasıl öyle bir kavram yok? Anakartların desteklediği RAM miktarının bir sınırı var. Ayrıca 8 GB destekleyen DDR2 bir sistem bulsan bile 4 slotu yoksa 8GB yapmak imkansıza yakın bir şey. DDR2 4GB olan RAM'ler hep AMD destekli İntel destekli bulsan bile saçma uçuk fiyatlar oluyor.
2x4 nedir peki ? E2220 pentium bilgisayarda böyle kullandım.
Simdi baktım bu anakart
Bakıyorum şuanda hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı