Lenovo G24-20 23.8" 0.5ms 144 Hz alınır mı?

Bütçe
4000

Fallegan

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
Lenovo G24-20 23.8" 0.5ms 144 Hz (HDMI+Display) AMD FreeSync Premium IPS
Bu konuda çok konu açılmış sanırım kusura bakmayın ama yine güncel olsun ve bu fiyat bandında alternatifi var mı öğrenmek istedim. Bu ürünü Sepetist adında bir satıcı birden çok platforma aynı fiyata koymuş, bilmiyorum stokta mı kalmış, iade edilmiş de sorunlu cihazlar mı ama Hepsiburada, Amazon, Pazarama vs çoğu yerde 3.699TL' ye satılıyor. Coil whine sorununu duydum ama şansa bağlıymış. Alıp iade edebilirim problem değil. Bu özelliklerde bunu değil şuna bak dediğiniz yoksa almak istiyorum bu ürünü. Laptop'a HDMI ile bağlayacağım fakat kasa toplayınca DP kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alinmaz, kontrast ve maksimum parlaklik bakimindan basarisiz bir model. VG240YM3 veya 24GN60R-B daha iyi olur.

LG listemdeydi, Lenovo daha iyi duruyordu yükseklik ayarı vs. Acer modeli satıştan kalkmış olabilir mi Hepsiburada veya Amazon'da falan bulamadım.

LG 24GN60R-B alıyorum o zaman hocam, zaten 2 ürün vardı aklımda ama Lenovo'da saydıklarınız da benim için sorun teşkil edebilir belki. Umarım memnun kalırım.

Bir tık üste çıkıp şuna kesin bakın dediğiniz bir ürün var mı?
R25i-30'a yukselebiliyorsaniz aradaki farki sonuna kadar hak eder. Hem hoparloru var, hem yukseklik ayari ve pivot ozelligi var, hem renk gamutu yuksek, hem maksimum parlakligi yuksek, hem de kontrast orani iyi.

R25i-30'a yukselebiliyorsaniz aradaki farki sonuna kadar hak eder. Hem hoparloru var, hem yukseklik ayari ve pivot ozelligi var, hem renk gamutu yuksek, hem maksimum parlakligi yuksek, hem de kontrast orani iyi.
Bakacağım, gerçekten hoş duruyor. Legion sanırım lenovonun orta üst segment oyuncu ekipmanları için kurduğu marka. Klasik lenovo ürünlerinden çok daha iyi olduğunu varsayıyorum. Ayrıca pivot, yükseklik ve hoparlör önemli gerçekten. Teşekkürler, almaya çalışacağım.

Bu konuda çok konu açılmış sanırım kusura bakmayın ama yine güncel olsun ve bu fiyat bandında alternatifi var mı öğrenmek istedim. Bu ürünü Sepetist adında bir satıcı birden çok platforma aynı fiyata koymuş, bilmiyorum stokta mı kalmış, iade edilmiş de sorunlu cihazlar mı ama Hepsiburada, Amazon, Pazarama vs çoğu yerde 3.699TL' ye satılıyor. Coil whine sorununu duydum ama şansa bağlıymış. Alıp iade edebilirim problem değil. Bu özelliklerde bunu değil şuna bak dediğiniz yoksa almak istiyorum bu ürünü. Laptop'a HDMI ile bağlayacağım fakat kasa toplayınca DP kullanacağım.
DAHA ÖNCE KULLANIP ARIZA VEREN MONİTÖRÜM 24GN600B ŞİMDİKİ 60R-B MODELİ ALTINDA SATILAN ÜRÜNÜN PİVOT HALE GELMEYEN KASASI PANELİ FALAN AYNI . BENDE DURDUK YERDE PANEL ARIZASI VERDİ ( ELEKTRONİK ŞANS İŞİ KÖTÜLEMEK İÇİN DEĞİL ) AMA 60 VEYA 50 CM aralıkta KULLANIMDA İNTERLACE PATTERN DENİLEN PİKSEL GEÇİŞLERİ BULANIKLIK PROBLEMİ VAR YENİ ALDIĞIM LENOVO G24-20 DE BU SORUNU HİÇ YAŞAMADIM COİL W SORUNUNA GELECEK OLURSAK İLŞK PARTİ ÜRÜNLERDE VAR SANIRIM 2023 ÜN 2. YARISINDAKİ ÜRÜNLERDE YOK BEN TÜM AYARLRDA BÖYLE BİR PROBLEMLE KARŞILAŞMADIM PANEL KALİTESİ LG YE NAZARAN BENCE DAHA İYİ PARLAKLIK AÇISINDAN DA 50 NİT FAZLA . BU İKİSİ ARASINDA KALIRSAN BENCE LENOVO EKONOMİ VE PERFORMANS AÇISINDAN DAHA İYİ. (YAZILIMCI DEĞİLSEN PİVOT İŞİNE YARAMIYORSA VE OYUN İÇİN KULLANACAKSAN )

Yeni konular

Geri
Yukarı