E2160 ekran kartsız çalışır mı?

HakanEfe2516

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
Maxtor DiamondMax 21
Ekran kartı
yok
Anakart
Intel D945GCNL
İşlemci
Intel Pentium E2160
Merhaba arkadaşlar. Intel Pentium E2160 sistem çalışyor ancak görüntü alamıyorum. Ekran kartı olmadığı için mi böyle? Yoksa başka bir sorun mu var? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ekran kartsız çalışmaz diyorsanız bu sisteme alabileceğim en ucuz ekran kartı nedir?

Tamir görmüş bir kart sizi konuma etiketleyebilirim isterseniz ekran kartı almayı düşünüyorsanız.

Hocam bana bu anakart ile uyumlu alabileceğim en ucuz ekran kartı lazım. Amacım görüntü alıp. HDD içindeki dosyaları almak. Ayrıca elimde bir PC bulunması da iyi olur. Piyasada ASUS GT730 bulamadım. Olursa bundan olsun.

Hocam bana bu anakart ile uyumlu alabileceğim en ucuz ekran kartı lazım. Amacım görüntü alıp. HDD içindeki dosyaları almak. Ayrıca elimde bir PC bulunması da iyi olur. Piyasada ASUS GT730 bulamadım. Olursa bundan olsun.
GT630 ve HD6570 mevcut aynı performanstalar etiketledim ancak sizde gözükmüyor mu?

Hocam yanlış anladınız siz elimde bir sürü model var bu konuya numaramı yazmam yasak ilanımdaki numaramdan ulaşabilirsiniz bana. 100TL'den tutun 15000TL'ye kadar ekran kartları mevcut elimde sizin aradığınız tarzda kartlar da maksimum 600TL.

Geri
Yukarı