Çözüldü E2180 sistem Windows 10 kaldırır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Miraç20028

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 yüklüyecektimde sizce sistemim Windows 10 kaldırır mı? Sistem özelliklerim:

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
internette 32 bit kurulur ama raminin bir kısmı gider yazıyordu doğrumu?
32 bit çekirdeği en fazla 4 GB RAM destekler. Sizin RAM'iniz 3 GB olduğu için düşünmenize gerek yok.

Güzel kardesim Windows 10 kaldirmaz o sistem. Tum ayarlari en dusuk seviye bile yapsan kasmalar ve donmalar meydana gelecektir. Win 8.1 öneren kişiler olmuş eğer HDD kullaniyorsan Win 8.1 de önermiyorum. Tek şansın Windows 7 Home Edition.

Artı -1 Eksi
Güzel kardesim Windows 10 kaldirmaz o sistem. Tum ayarlari en dusuk seviye bile yapsan kasmalar ve donmalar meydana gelecektir. Win 8.1 öneren kişiler olmuş eğer HDD kullaniyorsan Win 8.1 de önermiyorum. Tek şansın Windows 7 Home Edition.
Niye hocam? Windows 8.1 HDD'li sistemlerde gayet güzel performans veriyor.

5400 RPM HDD de Windows 8.1 Embedded Industry Pro 15 saniyede açılıyor. Gerçekten çok güldüm🤣🤣🤣🤣🤣

Artı -1 Eksi
Niye hocam? Windows 8.1 HDD'li sistemlerde gayet güzel performans veriyor.
3 GB Ram E2180 işlemci ile performansli calişmaz. Sistem ozellikleri iyi olup HDD ile tabiki performanslı çalışması mümkün. Ben arkadaşın sistemine istinaden öyle yazdım.
5400 RPM HDD de Windows 8.1 Embedded Industry Pro 15 saniyede açılıyor. Gerçekten çok güldüm🤣🤣🤣🤣🤣
Sen konuyu farklı algıladın sanırım. İşlemci ve Ram çok düşük o bilgisayarda Win 8.1 kasma ve donmalar yapar. Yani performanslı çalışmaz. Windows'un 15 saniyede açılması performanslı çalıştığı anlamına gelmez.

seni kendi açtığım konudada gördüm ve bunu önermiştin ya iyimisin berbat olay ram kullanımda kalmıyor işlemciyide mahfediyor o sürümü kurmanıza tavsiye etmiyorum geçen kurdum kurmaz olaydım ram %100 ünü kulanıyor sistem ya micrasoftun kendi sitesinden indirdim asla ve asla tavsiye etmiyorum.
3 GB Ram E2180 işlemci ile performansli calişmaz.

Sen konuyu farklı algıladın sanırım. İşlemci ve Ram çok düşük o bilgisayarda Win 8.1 kasma ve donmalar yapar. Yani performanslı çalışmaz. Windows'un 15 saniyede açılması performanslı çalıştığı anlamına gelmez..
sana katılıyorum bendede intel pentium e2160 var 8.1 laglı çalışıyor 7 ye geçince canavar oldu

Geri
Yukarı