E2180 ve R7 240 Oyun Performansı

Njunior

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim:

Fujitsu Siemens D2750-A2
2 GB DDR2 RAM
PSU'da 230V yazıyor.
E2180 İşlemci

Almayı düşündüklerim:

2 GB RAM
R7 240
Oynamayı düşündüğüm oyunlar;
Gta 5, Crysis 3, Battlefield 4
Düşük grafikte 30 FPS oynasam yeterli.
Bu sistem istediğim oyunları açar mı?
PC Pentium Dual Core E2180 2.0GHz Radeon R7 240 Sapphire 1GB Edition 3GB gaming performance - akshaybishon

Bu siteye göre açıyor hatta Gta 5'te 44 FPS veriyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen anakartı, işlemciyi değiştir vs yazmayın. Kaldırırsa kaldırır daha fazla para harcamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef kardeşim işlemci çok kötü 44 fps hiç bir türlü veremez vermeyi bırak oyuna bile giremezsin.

Anakart destekliyor ise, Quad serisi bir işlemci ile değişim yapar ve gtx750ti tarzı bir ekran kartı alırsanız bu oyunlardan keyif alabilirsiniz ancak. Tabii bu ekran kartı için powerınız yeterli mi bilmiyorum. 230w yetmeyecek garanti.

Bu videoya göre 44 fps hayal. Senin işlemcin oc'lu olduğu için işlemcilerinizi denk varsayarsak, Almayı planladığın ekran kartı ile

video kaydı ile fps 21-24
video kaydı olmadan 25-30

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Q6600 buldum. 2.el 80 TL almalı mıyım?
R7 240 ile hangi oyunları açabilirim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı