E3 2018'de Sunum Yapacak Geliştiriciler ve Oyunları

Bethesda konferansı Rage 2 ile kapatırsa çok büyük hayal kırıklığı yaratır. Tam tersine, hiç beklemediğimiz bir şekilde Elder Scrolls 6 ya da bambaşka yeni bir oyunla gelirlerse beni burada linç edersiniz. :)

Cyberpunk 2077'den bir gameplay göremezsem de kapatırım izlemem zaten, başka heyecan veren bir oyun yok PC oyuncuları için.
Bi' The Elder Scrolls VI patlatırlarsa E3 serüvenini en iyi kapatan Bethesda olabilir. Ama yapacaklarını zannetmem. Böyle bir şeyin olması çölde kutup ayısı gibi :cry: (Ama keşke çıksa bee)

LOU varsa 😢😢😢😢.

Beni asil ilgilendiren: FIFA 19 gelecek mi? Yanlis hatirlamiyorsam MultiPlayer kanalinda, bir video da: FIFA 19 20 falan diye gelmeyecek, hepsi FIFA 18'e guncelleme olarak gelecekmis. Bu dogru mu?

LOU varsa 😢😢😢😢.

Beni asil ilgilendiren: FIFA 19 gelecek mi? Yanlis hatirlamiyorsam MultiPlayer kanalinda, bir video da: FIFA 19 20 falan diye gelmeyecek, hepsi FIFA 18'e guncelleme olarak gelecekmis. Bu dogru mu?
Yanlış hatırlamıyorsam sadece ''dilek''ti öyle bir durum söz konusu değil. Yıllarca 15, 16, 17 değil de yıllık üyelik sistemi hayalim vardı, gerçek olacak gibi durmuyor malesef. EA çok üzücü ve kırıcı bir şirket. :)

Yanlış hatırlamıyorsam sadece ''dilek''ti öyle bir durum söz konusu değil. Yıllarca 15, 16, 17 değil de yıllık üyelik sistemi hayalim vardı, gerçek olacak gibi durmuyor malesef. EA çok üzücü ve kırıcı bir şirket. :)

Duygularimizla oynamis :'(

Yine FIFA 19 cikacak. 300 liranin altinda da gelmez. Puuugh boyle sistemin. Bak yine efkar yaptim. 300 lira birde Normal edition olur. Ronaldo Edition 400-500 lira olur.

images (3).jpeg

Call of Duty: Black Ops IV şu an Blizzard sitesinde ön siparişte. 60€ fiyat vermişler. Steam üzerinde olmayacak diyorlar. Fiyat çok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı