E4500 Sistem Canlandırma

e_Flier1226

Hectopat
Daha fazla  
Benim 10 senelik bilgisayarım var. Güç kaynağı hariç her şey çok eski. Sistemin özelliklerini belirteceğim. Benim sorum ise şu. Bu bilgisayar ek parçalar alınarak canlandırılabilir mi? Yoksa ölmüş mü? Cevap verirseniz sevinirim...

İşlemci: İntel Core 2 Duo E4500
Anakart: Sadece 775 pin olduğunu biliyorum.
RAM:3GB DDR2 800 MHz
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 8600 GT
Güç Kaynağı: 300W

NOT: Ek olarak eklemek istediğim bir soru da var. Bilgisayarım oyunskor gibi sitelerdeki en basit oyunları bile açmıyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence baştan topla kardeş hiç zahmet etme zaten canlandırmak istesende anakarttan başlaman lazım sonrasında zaten birbirini kovalıyor işlemci ekran kartı ssd falan

Bence baştan topla kardeş hiç zahmet etme zaten canlandırmak istesende anakarttan başlaman lazım sonrasında zaten birbirini kovalıyor işlemci ekran kartı ssd falan
Teşekkürler....

O sistemden hayır gelmez. Sakın masraf etmek paranı israf etmiş olursun. Bütçen varsa sistem toplayalım.
Teşekkürler Şu an bütçem yok... :)

Q6600 ve R7 240 alabilirsin. E4500 ile kullanıyorum darboğaz yapıyor işlemci değiştirmen gerek.
Teşekkürlerr...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı