E4500 sistem CS:GO kaldırır mı?

Arkadaşlar, sistemim CS:GO kaldırır mı sizce? ( ayarları en düşüğe alacağım bir de 1024x768 kullanırım)
3GB DDR2 RAM.
Intel Core 2 Duo E4500 2.20GHz ( belki OC yapabilirim ama hangi değerleri girmem gerektiğini bilmiyorum)
ATI Radeon X1550 ( 512MB ekran kartı ama yaklaşık toplam bellek 1790 MB diyor anlamış değilim)
İşletim sistemi Windows 7 Home Basic.
Tartışmaya girmeye gerek yok, çok beklentin olmasın oyunu açarsın ama oynamak tarafı tartışılır en orta sistemde bile bariz droplar yaşanıyor o yüzden tavsiye etmem.

Gerçekten komedyensiniz sanırım. Sizi ciddiye alamıyorum üzgünüm.

Nasıl "karşılıyor" diyebiliyorsunuz o zaman? İşlemci modeli gerekenden düşük. Bu kadar basit. Bu karşılamak mı oluyor onu anlayamadım tam. Size bir tavrım yok.
işlemci yine 30 fps ile oynatır

Gerçekten komedyensiniz sanırım. Sizi ciddiye alamıyorum üzgünüm.

Nasıl "karşılıyor" diyebiliyorsunuz o zaman? İşlemci modeli gerekenden düşük. Bu kadar basit. Bu karşılamak mı oluyor onu anlayamadım tam. Size bir tavrım yok.

Oradaki değerlere bakarak söyledim ama oradakinin sistem ile ben açamadım onu demek istedim. Yahu azıcık sakin olun. Sakin ol relax ol.

Oradaki değerlere bakarak söyledim ama oradakimin sistem ile ben açamadım onu demek istedim. Yahu azıcık sakin olun. Sakin ol relax ol.
Hangi değere bakarak "karşılıyor" dediniz? Baktığınız değerlerden bahsediyorum zaten. Boşu boşuna 4 sayfa oldu konu mesajım 1500 olmak üzere gerçekten bu konu komedi programına döndü. Kışkırtma çekiliyor sanırım.

Hocam gerçekten karşılıyor.

Ama normalde bunun açmaması gerekiyor. Çünkü onboard G41 256MB paylaşımlı belleği var. Direct X 9 vardı galiba. İşlemciye ne kadar OC yaparsam yapayım ana menüden öteye geçemedim.

Hangi değere bakarak "karşılıyor" dediniz? Baktığınız değerlerden bahsediyorum zaten. Boşu boşuna 4 sayfa oldu konu mesajım 1500 olmak üzere gerçekten bu konu komedi programına döndü. Kışkırtma çekiliyor sanırım.

Minimum gereksinimleri karşılıyor benim sistem (E7500 işlemci hadi PC desen sonuna kadar 3.8GHz ama ekran kartı RX 550 demiyorum) anakartın onboardı paylaşımlı 256MB belleği kullanıyor. Ben CS:GO yüklendiğinde açtı ama menüden öteye gidemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-18-14-18-34-324_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2022-01-18-14-18-34-324_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 17
Minimum gereksinimleri karşılıyor benim sistem (E7500 işlemci hadi PC desen sonuna kadar 3.8GHz ama ekran kartı RX 550 demiyorum) anakartın onboardı paylaşımlı 256MB belleği kullanıyor. Ben CS:GO yüklendiğinde açtı ama menüden öteye gidemedim.

Hocam minimum sistem gereksinimlerinde E6600 işlemci istediği yazıyor. Konu sahibi E4500 işlemci kullanıyor.

Gerçektende minimum değerleri karşılıyor çok büyüttünüz 25 FPS alır RAM'i 4 GB yaparsa.

Geri
Yukarı