E4500 sistem CS:GO kaldırır mı?

İnternet kafe dükkanım var her türlüsünü denedim ben çok güzel oynarsın mı dedim? Hayır. Verim alamaz, bilakis oynamak bile denemez ama oyunu açar.

Doğru düzgün FPS oyunu oynayamıyoruz desene :(
Müdür o ekran kartını müzeye yolla. Quad işlemcili sistem ayarla.

Müze bulursanız yollarım hocam :D 300 dolar karışılığında sonuçta tarihi eser :D
Tartışmaya girmeye gerek yok, çok beklentin olmasın oyunu açarsın ama oynamak tarafı tartışılır en orta sistemde bile bariz droplar yaşanıyor o yüzden tavsiye etmem.

Anladım hocam o zaman oyun önerir misiniz bari onu oynayayım Zula'dan bıktım usandım
Arkadaşlar bir sorum daha var ekran kartını değiştirirsem açılma olasılğı var mı?

Hocam war of warplanes Steam a baktığım zaman işlemci ve RAM az geliyor.

Strateji oyunu RA2, Age of Empires 1-2 serilerini kaldırır. Aksiyon GTA serilerini Vice City, San Andreas ve GTA III serilerini kaldırır. Call of Duty de kaldırır ben bazen indirip yine bitiriyorum. Tavsiyem Steam'a yönelme orada paranı çarçur etme biriktir elinde ki PC'yi de parça parça veya şekilde değerlendirip sat birleştirip yükseltebilirsin eğer bilgin varsa parça parça topla ben hep öyle yaparım orta segment bir PC çıkaracağına inanıyorum. Bazı 2. el uygulamalar var oraları değerlendir çok güzel fiyatlara toplarsın.

Strateji oyunu RA2, Age of Empires 1-2 serilerini kaldırır. Aksiyon GTA serilerini Vice City, San Andreas ve GTA III serilerini kaldırır. Call of Duty de kaldırır ben bazen indirip yine bitiriyorum. Tavsiyem Steam'a yönelme orada paranı çarçur etme biriktir elinde ki PC'yi de parça parça veya şekilde değerlendirip sat birleştirip yükseltebilirsin eğer bilgin varsa parça parça topla ben hep öyle yaparım orta segment bir PC çıkaracağına inanıyorum. Bazı 2. el uygulamalar var oraları değerlendir çok güzel fiyatlara toplarsın.

İşte hocam 3000 TL falan geçerse düşünüyorum öyle bir şey yapmayı

Geri
Yukarı