E4700 için Anakart Önerisi

user

Hectopat
Asus HD7850 Ekran kartı aldım. Anakart sorun çıkardı kullanamıyorum. Ben de yebi anakart aliyim diyorum. Fiyat : 100-120 TL

Eski anakart ve işlemci, ram bilgileri :

6535sstm.jpg

Öneri için teşekürler de ben bu anakartı alınca hd7850 ekran kartından tam performans alabilirmiyim yine biraz perfermons düşüklüğü olur mu?

Öneri için teşekürler de ben bu anakartı alınca hd7850 ekran kartından tam performans alabilirmiyim yine biraz perfermons düşüklüğü olur mu?

Şu anki anakartına göre çok daha iyi bir anakart. Bellekler DDR2 olduğundan dolayı %100 bekleme ama %80 performans rahat alabilmen gerek.

Ben o kadar masraf yapmışken diyorum bellekleri değiştirsemmi nasıl olur sizce?

Bu seferde cpu`dan kaybedermiyim acaba?

Eğer iyi güzel olur derseniz bana 2x4 yada tek toplamda 8 gb bi bellek yada siz söleyin bu sisteme giden bir bellek önerilerinizi bekliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Güncel :confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bu sistem için 8 Gb bellek gereksizmi diyorsunuz.Bu sörediğiniz ram alırsam tam performans alırmıyım ekran kartından yoksa bu seferde işlemcimi sorun olur? Yorumlarınızı bekliyorum.

8 gb ram almana gerek yok sana fazlasıyla 4 gb yetecektir o sisteme daha fazla masraf yapmanı önermiyorum en kısa sürede tamamen değiştirmeni tavsiye ediyorum işlemcinin de sorun çıkartacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı