E5200 işlemci iş görür mü?

E5200 20 TL haberiniz vardır umarım. Bedava verse ne olur vermese ne olur.
arkadaşım 20 TL olması önemli mi arkadaşın istediği iş için gayet yeterli bir işlemci zaten oturup Apex Pubg Fortnite oynamayacak. İhtiyacı olabilir böyle bir bilgisayara onu bulamayan insanlar var hala bu ülkede. Düşünmeden yazınca böyle oluyor anlaşılan.

Neymiş komik olan kendini çok zeki sanan ergen. Windows'un bütün sürümlerini kullanmış biri olarak alım gücü düşük eğitim amaçlı kullanacak birine yardımcı olmaya çalışıyorum. Herkes bütçesine göre bilgisayar kullanır.
2.nesil I3 mobiller Win 10 çalıştırıyor.
Yani akıllı tahta.
Açılış süresi 15 saniye.
Kendine gelmesi +15 saniye.
Evet biraz sert bir mesaj yazdım o konuda özür dilerim ama o bilgisayar rahatçana 8.1 çalıştırır.
8.1 telemetri ve başlangıç kısmında çok daha rahat zaten.
Zaten adam Linux kullanıcakmış.

2.nesil i3 mobiller Win 10 çalıştırıyor.
Yani akıllı tahta.
Açılış süresi 15 saniye.
Kendine gelmesi +15 saniye.
Evet biraz sert bir mesaj yazdım o konuda özür dilerim ama o bilgisayar rahatçana 8.1 çalıştırır.
8.1 telemetri ve başlangıç kısmında çok daha rahat zaten.
Zaten adam Linux kullanıcakmış.

Yazdığımı okumaya bile tenezzül etmeyen çevrene ve büyüklerine saygısı olmayan senin gibi birine laf anlatmak zordur. Intel Dual Core E5200 2.5 GHz 2 MB ön belleğe sahip işlemci 775 pin sokette çalışan Core2 işlemcilerden bile daha düşük perfformansa sahip olan bir işlemcidir. Sen kalkmış bu işlemciyi 2. ve 3. nesil işlemcilerle karşılaştırıyorsun. Sen belki bu işlemciyi kullanmadın ama ben bu işlemciyi kullanıp performansını bildiğim için söylüyorum. İster Linux kullansın ister Windows XP kullansın isterse de Windows 7 kullansın bilgisayarı kullanacak kişinin kendi tercihidir.

Geri
Yukarı