E5200 sisteme Windows sürümü önerisi

özkanakbaş

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
  • İşlemci: Pentium(r)Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz (2. cpus), - GHz.
  • Bellek: 2048 MB RAM.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9400 GT (Microsoft Corporation)
  • Yaklaşık toplam bellek (ekran kartı ) 1777 MB.
  • Bilgisayarın kendi hafızasıda 150 GB.
Bilgisayarım 15 yıllık bir bilgisayar ve XP kuruluydu. Windows 7 Ultimate yükledim ama XP ve 7'yi ayrı ayrı kullanabiliyorum. 7'yi yüklerken yerel diskleri silmedim, format atmadım yani SDC 7'yi yüklemiş. 32 bit bu arada. Sormak istediğim, bilgisyarımdan XP'yi falan kaldıracağım ama Windows'un hangi sürümünü (kaç bit) kursam bilgisayarımda sorunsuz, sıkıntısız, çok kasmadan işimi görür? Ufak tefek bir iki oyun oynuyorum Far Cry 1 gibi. Normal ev PC'si olarak kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 biraz zorlayabilir. 7 olabilir.(64 Bit)
çünkü oyunlar ve birçok program artık 64 işletim sistemi istiyor.

Merhaba arkadaşlar,
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9400 GT (Microsoft corporation)
Bilgisayarım 15 yıllık bir bilgisayar ve XP kuruluydu. Windows 7 Ultimate yükledim ama XP ve 7'yi ayrı ayrı kullanabiliyorum. 7'yi yüklerken yerel diskleri silmedim, format atmadım yani sdc 7'yi yüklemiş. 32 Bit bu arada. Sormak istediğim, bilgisyarımdan XP'yi falan kaldıracağım ama Windows'un hangi sürümünü (kaç Bit) kursam bilgisayarımda sorunsuz, sıkıntısız, çok kasmadan işimi görür? Ufak tefek bir iki oyun oynuyorum Far Cry 1 gibi. Normal ev PC'si olarak kullanıyorum.

Kanka her şeyi sil Win 7 64 Bit kur güncel olsun ama kasabilir diosan Win 8.1 kur.

Merhaba arkadaşlar,
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9400 GT (Microsoft corporation)
Bilgisayarım 15 yıllık bir bilgisayar ve XP kuruluydu. Windows 7 Ultimate yükledim ama XP ve 7'yi ayrı ayrı kullanabiliyorum. 7'yi yüklerken yerel diskleri silmedim, format atmadım yani sdc 7'yi yüklemiş. 32 Bit bu arada. Sormak istediğim, bilgisyarımdan XP'yi falan kaldıracağım ama Windows'un hangi sürümünü (kaç Bit) kursam bilgisayarımda sorunsuz, sıkıntısız, çok kasmadan işimi görür? Ufak tefek bir iki oyun oynuyorum Far Cry 1 gibi. Normal ev PC'si olarak kullanıyorum.

Boş ver sen biraz daha güncel bir sistem topla burada biraz marka takılanlar çogunlukta o yüzden o bilgisayardan kurtul diyenler çıkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı