E5300 İle GTX 750 Darboğaz Yapar mı?

Kanberkanbay

Hectopat
GA-VM900M (rev. 2.0) anakartım, Intel® Core™2 Duo / Pentium® D / Pentium® 4 işlemci desteği.
Ben ise bu sisteme hangi işlemci almam gerekir bilmiyorum. Bu anakartta işe yarayacak bir işlemci varsa alıp bunlarla kullanmak ıstıyorum, bu arada monitörüm ise 1440/900 75 Hz kullanıyorum fakat genellıkle 1280/720 olarak kullanıyorum, bir tavsiye verseniz bu konuda.
Bu arada 300W PSU var fakat ben 400 veya 500W almam lazım galıba.

@MWarfare Aslında aklımda o vardı bide o işlemci için bios update yapmam lazımdı galıba o anakart o işlemciyi alsam + gtx 750 ile cs go lol oynayabılırmıyım bide fortnite
Bide kaç w power almam lazım bendeki everest 300w fakat 3 4 senelık
ddr2 667 mhz 2 gb ramım var bide 4gb ddr2 667mhz alıp 6gb a tamamlasam nasıl olur

BIOS Update yaparsın o basit bir olay. Evet, bu İşlemci + Anakart + GTX 750 ile dediğin oyunları bırak, güncel tüm oyunları belli ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabilirsin. Kaliteli 350-400W bir PSU yeterli olacaktır. PSU için bütçe belirtirsen PSU önerisi de yapabilirim. RAM alırsan tabiki de çok iyi olur. 6-8 GB yapar isen demin belirtmiş olduğum gibi güncel oyunların bir çoğunu belli ayarlarda çok rahat oynarsın. (y)

aslında çok iyi olur ddr2 667mhz 4gb ram alsam çok fazla sıkıntı olmaz değilmi çok teşekkürler bu arada parayı bı haftaya karta atıp alıcam ya bunları o oyunları oynamak ıstıyorum
@MWarfare Bide modlanmış falan şeyler denıyor genellıkle modlanmış ne oluyor acaba
Bu arada ddr2 2 gb 667 mhz ram var bende bide üstüne bunun 4gb ddr2 667 mhz alsam olurmu
ACABA ALİEXPRESSTEN 4X2 VEYA 4 GB DDR2 667 MHZ RAM BULABILIRMISINIZ İNTEL XEON E5450 İŞLEMCİYE UYCAK

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı