E5300 sisteme hangi Windows 7 sürümü kurulur?

xQuezel

Hectopat
Herkese selam, Windows 8.1, Windows 10 Single gibi sürümler kullandım fakat kasmalar yaşadım. Bunun sonucunda Windows 7'ye geçmeye karar verdim fakat Windows 7'nin hangi sürümünü kurmalıyım? ( oyun oynayacağım)
Sistemim şu şekilde;

İşlemci Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz 2.60 GHz.
Takılı RAM 4,00 GB.
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Ekran kartı; GT710.

Home Premium'ya da Ultimate kurabilirsiniz fakat oyun için de olsa artık oyunlar Windows 7'den desteklerini çekmeye başladılar, Windows 8.1 öneririm normalde.

Herkese selam, Windows 8.1, Windows 10 Single gibi sürümler kullandım fakat kasmalar yaşadım. Bunun sonucunda Windows 7'ye geçmeye karar verdim fakat Windows 7'nin hangi sürümünü kurmalıyım? ( oyun oynayacağım)
Sistemim şu şekilde;

Takılı RAM 4,00 GB.
Ekran kartı; GT710.

Windows 10 olmazda 8.1 olabilir 8.1 Single Language sürümünü deneyin ama illa Windows 7 kuracağım diyorsanız Windows 7 Home Premium.

Home Premium'ya da Ultimate kurabilirsiniz fakat oyun için de olsa artık oyunlar Windows 7'den desteklerini çekmeye başladılar, Windows 8.1 öneririm normalde.
Yani 8.1 hoş fakat, takılmalar yaşıyorum bir türlü çözüm bulamadım.

Windows 10 olmazda 8.1 olabilir 8.1 Single Language sürümünü deneyin ama illa Windows 7 kuracağım diyorsanız Windows 7 Home Premium.

Takılmaları Windows'ta dolaşırken mi, oyundayken mi yaşıyorsunuz?

Sistemim şu şekilde;

Takılı RAM 4,00 GB.
Ekran kartı; GT710.
windows 8.1 singlelangue öneririm

O zaman Windows 7 Home Premium kurun.

Onlar aslında biraz işlemcinin gücü ile de alakalı, aynı zamanda sistemde SSD yoksa kesinlikle tavsiye ederim. Windows 7 Home Premium kurun derim şu haliyle.

Geri
Yukarı