i5-6500 sisteme hangi Windows 7 sürümü yüklenmeli?

Zadan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows 7'nin hangi sürümü daha iyi ben Ultimate kullanıyorum bazı arkadaşlarım Professional yap diyor sizce hangi sürüm daha iyi?

Sistemim:
i5-6500 3.20 GHz.
8 GB DDR4 RAM.
AMD Radeon R7 200 ekran kartı.
1TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 değil 10 kur sistemin rahat şekilde 10 kaldırıyor neden 7 için zorluyorsun? Ama SSD almanı tavsiye ederim Windows'un daha hızlı olur.

Windows 7 değil 10 kur sistemin rahat şekilde 10 kaldırıyor neden 7 için zorluyorsun? Ama SSD almanı tavsiye ederim Windows'un daha hızlı olur.

Windows 10 arkada çok fazla program çalıştırıyor bir de Windows 10 HDD de iyi çalışmaz Windows 7'de kullandığım programları açabiliyorum ne gerek var Windows 10a. Discord Valorant Zula vb. şeyleri açıyorum bir sorunda olmuyor olursada Windows 8.1 yaparım.
SSD dide pek alacak gibi değilim yani kasma yok oyunlarda

Windows 10 arkada çok fazla program çalıştırıyor bir de Windows 10 HDD de iyi çalışmaz Windows 7'de kullandığım programları açabiliyorum ne gerek var Windows 10a. Discord Valorant Zula vb. şeyleri açıyorum bir sorunda olmuyor olursada Windows 8.1 yaparım.
SSD dide pek alacak gibi değilim yani kasma yok oyunlarda
Ultimate kurabilirsin, Windows 10 sana yavaş geliyor ama kullanmak istiyorsan kendi Custom ISO'nu oluşturabilir ya da benim rehberimi kullanarak biraz daha hafifletebilirsin.
Eğer Windows 7 ile memnunsan ve bütün açacağın programlar Windows 7'yi destekliyorsa hala Windows 7 kullanabilirsin. (Biliyorum desteği kalktı ve güvenlik açıkları var diyeceksiniz)

Ultimate kurabilirsin, Windows 10 sana yavaş geliyor ama kullanmak istiyorsan kendi Custom ISO'nu oluşturabilir ya da benim rehberimi kullanarak biraz daha hafifletebilirsin.
Eğer Windows 7 ile memnunsan ve bütün açacağın programlar Windows 7'yi destekliyorsa hala Windows 7 kullanabilirsin. (biliyorum desteği kalktı ve güvenlik açıkları var diyeceksiniz)

Güvenlik açığı önemli değil antivirüs kullanıyorum zaten bir de görmedin galiba zaten pcm Ultimate USB'den de format atmasını biliyorum zaten bazıları da diyor ki Windows 7 Professional daha iyi ve hızlı.

Güvenlik açığı önemli değil antivirüs kullanıyorum zaten bir de görmedin galiba zaten pcm Ultimate USB'den de format atmasını biliyorum zaten bazıları da diyor ki Windows 7 Professional daha iyi ve hızlı.
Windows 10 Home Premium ya da Ultimate kullan. Professinal'a gerek yok.

Geri
Yukarı