E5300 sisteme Windows 10 32 Bit kurmak mümkün mü?

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar başlıkta da belirttiğim sistem var. bu sisteme Windows 8.1 Pro kurdum hiçbir sıkıntı yok Windows 10 32 Bit bu sisteme kurulur mu veya yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Sistem özellikleri:

İşlemci: Intel Pentium E5300 2.60 GHz temel (hız aşırtılmış 3.16 GHz)

Ekran kartı: ATI Radeon HD 3450.

RAM 3 GB.

Merhabalar arkadaşlar başlıkta da belirttiğim sistem var. bu sisteme Windows 8.1 Pro kurdum hiçbir sıkıntı yok Windows 10 32 Bit bu sisteme kurulur mu veya yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Sistem özellikleri:

RAM 3 GB.
Bende E7400 ve 4GB RAM olmasına rağmen Windows 10 zevk vermiyordu. Şuanda 8.1 Single Language geçtim ve çok rahatım.

Sistem özellikleri:

RAM 3 GB.
Değmez.

Hocam arayüz konusunda Windows 10 çok başarılı sırf arayüz için geçmek istiyorum Windows 10 32 Bit rahat kaldırır dedi arkadaşım sizce kaldırır mı?
Uygun sürücü bulamazsın. Sistem kararlı çalışmayabilir. Sırf arayüzü istiyorsan Windows 10 Transformation Pack var mesela.

Uygun sürücü bulamazsın. Sistem kararlı çalışmayabilir. Sırf arayüzü istiyorsan Windows 10 transformation pack var mesela.

Hocam sürücü olarak ekran kartımın Windows 8'e kadar desteği bulunuyor ama bir konuda Windows 10 kursam bile ekran kartımın Windows 8 sürücüleri ile çalışacağını söylemişlerdi bir kere deneyeceğim performans kaybı vb yaşar mıyım sizce bu konuda beni aydınlatır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı