E5300 sisteme Windows 10 32 Bit kurmak mümkün mü?

E8400 - 4 GB RAM - HDD ile Windows 10 kullanmıştım, çok rahatsız etmiyordu. SSD'ye geçene kadar Windows 10 kullanıyordum. RAM sıkıntısı da çekmiyordum çünkü Windows 10 RAM kullanımını kendisi otomatik optimize ediyordu. Optimizer gibi programlar indirmeyin, daha beter yapabiliyor.

E8400 - 4 GB RAM - HDD ile Windows 10 kullanmıştım, çok rahatsız etmiyordu. SSD'ye geçene kadar Windows 10 kullanıyordum. RAM sıkıntısı da çekmiyordum çünkü Windows 10 RAM kullanımını kendisi otomatik optimize ediyordu. Optimizer gibi programlar indirmeyin, daha beter yapabiliyor.

Peki oyunlar için Windows 10 Home mu Windows 10 LTSC mi sizce.

Hocam zaten gereksiz hizmetleri örneğin hızlı başlatma gibi bunları devre dışı bıraktığımda RAM kullanımı yarı yarıya azalacağını düşünüyorum.

Peki oyunlar için Windows 10 Home mu Windows 10 LTSC mi sizce.

LTSC sürümünü hiç kullanmadım, o konuda yorum yapamayacağım.

Hocam zaten gereksiz hizmetleri örneğin hızlı başlatma gibi bunları devre dışı bıraktığımda RAM kullanımı yarı yarıya azalacağını düşünüyorum.

Ben hiç uğraşmamıştım gereksiz hizmetlerle, bir tek Defender'ı kapatmıştım o kadar.

Bilgisayarınız hangi sürümde daha rahat, daha stabil çalışıyorsa en yüksek performansı o zaman verecektir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı