E5400 ve 9400GT sisteme işletim sistemi önerisi

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Arkadaşımın sistemi;
  • Pentium E5400 2.7GHz Dual-Core
  • 2GB DDR2 RAM
  • Geforce 9400GT ekran kartı
Şu an kullandığı Windows 10 Home 64 bit ve aşırı yavaş bilgisayar. Kasmadan, donmadan geçilmiyor bilgisayar. Windows 7 önerdim fakat Whatsapp Windows 8 ve altını desteklemiyor program olarak. Arkadaşım özel bir durumdan dolayı aktif olarak bilgisayardan Whatsapp kullanıyor.
Siz bu sisteme hangi işletim sistemini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın sistemi;
  • Pentium E5400 2.7GHz Dual-Core
  • 2GB DDR2 RAM
  • Geforce 9400GT ekran kartı
Şu an kullandığı Windows 10 Home 64 bit ve aşırı yavaş bilgisayar. Kasmadan, donmadan geçilmiyor bilgisayar. Windows 7 önerdim fakat Whatsapp Windows 8 ve altını desteklemiyor program olarak. Arkadaşım özel bir durumdan dolayı aktif olarak bilgisayardan Whatsapp kullanıyor.
Siz bu sisteme hangi işletim sistemini önerirsiniz?
Windows 7 kullanmalı. Windows 8.1 Pro 64-bit de kurabilir ama 2GB ram den dolayı sorun olur mu bilmem.

Opera'dan Whatsapp'a girilmiyor mu? Windows 7 Lite sürümü kurmanızı tavsiye ederim gereksiz şeyler kaldırılmış ve RAM kullanımı bayağı düşürülmüş. Modifiye sistem istemiyorsanız Windows 7 Home Basic kurabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı