E5400 ve HD 3400 Sisteme Yükseltme Önerisi

Nomad07

Decapat
İşlemcim Intel Dual Core 2 Duo, E4500 2200 MHz, ekran kartım ATI Radeon HD 3400 Series 512 mb, 4 GB DDR2 RAM var fakat 3.25 görünüyor.

Ben League of Legends oynuyorum savaş sırasında FPS çok düşüyor. Bu bilgisayara AMD Radeon R7 240 2 GB 128 bit ekran kartı ve Core 2 Duo 3.00 GHz/6m/1333/06 işlemci almak istiyorum. Bunlar uygun olur mu? Bilgisayarı kasar mı? Bunlardan başka sizin önerilerinizi almayı çok isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen sistemi direk değiştiririm çünkü elindeki sisteme yapacağın yatırım ölü yatırım olur. Ama illaki ben bu sistemi yükselticem diyosan, işlemciyi Q9650, ekran kartınıda R7 240 veya 250 yapman en mantıklı seçim olur.

Anladığım kadarıyla sadece düşük sistem gereksinimli Rekabetçi oyunlar oynuyorsunuz. Dual Core işlemci almak yerine Anakart destekliyor ise Quad Core Q9400 alabilirsiniz. Takılma sorunları ortadan kalkar. LoL sistem gereksinimleri çok yüksek değil. Sadece savaş sırasında takılma oluyorsa, büyük ihtimal o sırada işlemciye yük binmesinden kaynaklanıyor. İşlemci yenilenirse sorun kalmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı