E5450 ve GTX 750 Ti Sistemin PUBG Performansı Nasıldır?

Kardeş ne OC si Allah ını seversen. GTX 750 ile bile 1366x768 çözünürlük en düşük ayarda 80 civarı FPS aldım. Ne gerek var OC falan. Görüntü de çamurlaşmadı pek oynanabilir. Sık sık 1. oluyorum. :)

Hayır ben daha güçlü bi işlemci ile test ettim. İşlemciyle çözünürlügün alakası yok ki. 720p de olsa 1080p de olsa yaklasık alacagı FPS 45. İşlemciye yapılabilir OC fakat ekran kartına gerek yok.
Biz farklı bir olay hakkında konuştuk. Yardımın için teşekkür ederim. Olay o değildi. Çözünürlük düşürdüğünde fps artar ya onu sormuştum

Ben Xeon X5460 ile GT 1030 Kullanıcısıyım dostum ama işlemciyi sağlam bir soğutucu ile 3.16 dan 4.27 ye o.c ettim 1440x900 ayarlarda evin olmadığı yerlerde yüksek ayarlarda oynayabiliyorsunuz tabi 1920 bir monitör de bu biraz imkansiz rahat oynamak istiyorsanız ben uzaklığı ve dokuyu yüksek edip diğerlerini kıstım fps arkadaşların da dediği gibi 55 ila 75 arası gidiyor bilgin olsun boş arazilerde daha da fazla fps alabiliyorsunuz. Sizin ekran kartınız da denk bir ekran kartı olduğu için aynı fps leri almanız mümkün.

Ben Xeon X5460 ile GT 1030 Kullanıcısıyım dostum ama işlemciyi sağlam bir soğutucu ile 3.16 dan 4.27 ye o.c ettim 1440x900 ayarlarda evin olmadığı yerlerde yüksek ayarlarda oynayabiliyorsunuz tabi 1920 bir monitör de bu biraz imkansiz rahat oynamak istiyorsanız ben uzaklığı ve dokuyu yüksek edip diğerlerini kıstım fps arkadaşların da dediği gibi 55 ila 75 arası gidiyor bilgin olsun boş arazilerde daha da fazla fps alabiliyorsunuz. Sizin ekran kartınız da denk bir ekran kartı olduğu için aynı fps leri almanız mümkün.
İşlemcim x5460 kadar güçlü değil maalesef. Benim sorunum şurda başlıyor. Bütçem yok ve anakartım overclocka müsait. Ben sağlam bir soğutucu alsam bile oc yaptırabileceğim bir yer yok

İşlemcim x5460 kadar güçlü değil maalesef. Benim sorunum şurda başlıyor. Bütçem yok ve anakartım overclocka müsait. Ben sağlam bir soğutucu alsam bile oc yaptırabileceğim bir yer yok
Dostum emin ol o.c ye gerek duymadan bile PUBG yi çok rahat oynayabileceksin.
x5460 ile e5450 arasında çok fark var. İşte 3-5 fps için o masraf değer mi diye düşündüm. Ama birisi sağlam oc yapabilecekse harcama yapabilirim. Ya da para biriktirip sizin sisteminizden alacağım.

x5460 ile e5450 arasında çok fark var. İşte 3-5 fps için o masraf değer mi diye düşündüm. Ama birisi sağlam oc yapabilecekse harcama yapabilirim. Ya da para biriktirip sizin sisteminizden alacağım.
Dostum bakıldığında GTX 750 Ti de GT 1030 dan eski olmasına rağmen daha fazla FPS veriyor siz 720p kullanacağım diyorsunuz ve o.c çok da gerekli değil zaten Xeon işlemcilerin çoklu çekirdek performansı fazla o.c ettiğinizde oyunlarda 6 7 FPS oynamıyor 3.16 Dan 4.27 Ye çekmeme rağmen 5 FPS Fazla alabildim Fakat günlük kullanımda bilgisayarım çok daha hızlandı yani Xeon işlemcilerde o.c edip fazla bir fps almayı düşünmeyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı