E5800 sistem GTA 4 kasma sorunu

UtkuBT

Kilopat
Bilgisayara internet kafeden GTA 4'ün dosyalarını attım. Başta açılmadı. Xlive.dll hatası, başta slaytta takılı kalma gibi hatalar verdi. Commandline ile hepsini yaptım. Daha sonra kasmaya başladı. Grafik ayarlarında 200/59 yazıyordu. Kırmızıydı ve yanında kaynak uyarısı yazıyordu. Commandline ile 200/3807 yaptım. Fakat hala kırmızı, yanında uyarı yazıyor ve hala kasıyor.

Sistem Özelliklerim:
  • Windows 7 Professional, 64 Bit
  • Ekran kartı (toplam kullanılabilir grafik belleği) 814 MB, Intel(R) G41 Express Chipset
  • RAM 2 GB
  • İşlemci Pentium(R) Dual-Core CPU E5800 3.20 GHz

1503320420106.jpeg
1503320500720.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözlerim yaşardı. :')

Vaktinde "Internet Explorer.lnk"yı CD'ye yazdırıp, PC'ye atar, evde internete girebileceğimizi sanardık. Ne nesildik biz be? :rolleyes:

Ha bu arada @UtkuBT yasal olmayan yollardan edinilen programlara Sosyal olarak bir desteğimiz yok maalesef.

Şansınıza küsün. Ya da orijinal olarak oyunu satın alın ve oyun keyfinizi doyasıya yaşayın. (y)

Oyun korsan mı? Değilse en son update yükleyin. Optimizasyon sorunu update ile çözüldü.
Arkadaş "İnteynet kafeden attıydığım oyun" demiş. Zaten oyun optimizasyon özürlü olduğu için bu özelliklerden kasmamasını bekliyor ne saçmaysa.

Ayrıca zaten Windows 7 sistemden performans bekliyor arkadaş. Ek olarak 2 GB RAM'e sahip bir sistemde, oyuna 3.8 GB RAM vermeye çalışmak da takdire şayan bir girişim doğrusu... :rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı