Çözüldü GTA 4 kasma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anıl aysu

Hectopat
Yer
Esenler, İstanbul
Daha fazla  
PC'min Intel Core i3 3.40 ghz hız 4 çekirdekli 8 GB RAM var 1 GB ekran kartı Windows 7 Ultimate işletim sistemi Battlefield 4 orta derce detayda kasma meydana gelmiyor ama GTA 4 dümen ama en düşük detayında bile kasıyor neden olabilir acaba?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Çözüm
Tamam tamam sorun çözülmüştür ekran kartının fanı dönmüyormuş şimdi fan düzeltildi dönüyor. Herkese cevapları için teşekkür ediyorum.
Bir oyun optimize değil ise isterse mario olsun kasacaktır. Falancada oynuyordum, bunda niye olmuyor yanlış bir düşünce hocam. Ekran kartında Gb ibaresi de önemli değildir. Önemli olan modelidir.

Birden fazla monitör kullanmıyorsan ekran kartının GB boyutu çok önemli değildir. Yanlış bilgiye sahip olma. 1 GB olup 350-400 TL'lik ekran kartları bulunmakta. 350-400 TL bütçe ile seni idare edecek iyi bir kart alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı