E6500 ekran kartı önerileriniz

Derman55

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartını değişmek istiyorum. Sistem eski resimlerde mevcut. Önerebileceğiniz bir kart var mı? Sistemi oyun için kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    40,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
R7 240 alabilirsiniz, ayrıca işlemcinizde bayağı eski. Xeon veya Quad serisine bakmanızı öneririm.

İşlemciye darboğaz yapmayacak bir kart tercih et. Güç kaynağın kaç watt?

Bu arada bütçeni de belirt mesajında.

Not: Bu arada arkadaşa işlemci önermeyin adam işlemcisine uygun ekran kartı sormuş yeterince bütçesi olsa gider sistem toplar zaten.

Ekran kartı yükseltmeden önce evvela işlemci yükseltmen lazım zira oldukça kuvvetsiz bir işlemci var takacağın yeni ekran kartını besleyemez. PSU'nun bu sisteme göre kalitesiz bir şey olduğunu düşünerek Q8400 + HD5770 yükseltmesi yapmanı öneriyorum. Ekran kartını bulamazsan HD4850 veya 9800GT de düşünebilirsin bu ikisinin Directx11 desteği yok ama eski oyunları falan oynatır.

Sıfır almak istiyorsan r7 240 önerebilirim. Çoğu oyunda 1280x720 çözünürlükte güzel performans verir.

Bu işlemci için önerilen ekran kartı hakkında burada daha önce açılan eski konulara bakabilirsin.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim arkadaşlar o zaman önceliği işlemciye veriyorum sonra ekran kartına şimdi sizin yazmış olduğunuz işlemcilere internet'ten bakacağım.
İşlemciye darboğaz yapmayacak bir kart tercih et. Güç kaynağın kaç watt?

Bu arada bütçeni de belirt mesajında.

Not: Bu arada arkadaşa işlemci önermeyin adam işlemcisine uygun ekran kartı sormuş yeterince bütçesi olsa gider sistem toplar zaten.
güç kaynağım 300w yada 350w olması lazım onda sorun çıkarsa onuda değiştirebilirim.
Bütçeye gelince sabit bir bütçem yok aylık olarak kendime alacağım parçanın fiyatına göre harcama yapacağım.
İşlemci olarak :
PC bilgisayar Intel Core2 Quad İşlemci Q9500 (6M önbellek, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB) LGA775 masaüstü işlemci

Ekran kartı olarak:
MSI R7 370 GAMING 2G 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı 2.el

MSI R7 250 2GD3 OCV1 2GB DDR3 128bit AMD Ekran Kartı sıfır ürün

Birde arkadaşlar sistem resimlerini atmıştım GDDR5 olan ekran kartı benim slotuma uyar mı isterseniz kasa fotoğrafını atabilirim.
Ekran kartı olarak bu 2 si arasında kaldım bütçe olarak şuan ona göre bir ayarlama yapacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı