E6500 sisteme işletim sistemi önerisi

emirhanozd1231

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
HDD
Merhabalar dostlar, iyi akşamlar. Elimde eski tip bir bilgisayar var ve ben hangi işletim sistemini kuracağımdan emin değilim. LoL oynayan birisiyim LoL de kasmasın bayağı yeterli gelecektir önceden Windows 7 kullanıyordum, Windows 8.1'e yükselttiğimde LoL'de sabit 60 FPS'ten yukarı çıkmadı. Windows 7 iken 110-100 FPS alan PC Windows 8.1'de 60 FPS'ye düştü.
Sizce hangi işletim sistemini kullanmalıyım? Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dostlar, iyi akşamlar. Elimde eski tip bir bilgisayar var ve ben hangi işletim sistemini kuracağımdan emin değilim. LoL oynayan birisiyim LoL de kasmasın bayağı yeterli gelecektir önceden Windows 7 kullanıyordum, Windows 8.1'e yükselttiğimde LoL'de sabit 60 FPS'ten yukarı çıkmadı. Windows 7 iken 110-100 FPS alan PC Windows 8.1'de 60 FPS'ye düştü.
Sizce hangi işletim sistemini kullanmalıyım? Lütfen bana yardımcı olur musunuz?
60 FPS'ye düşmesi Windows 8.1 ile alakalı değil. VSync ayarını kapat.

LoL'de "önerilen ayarları uygula" seçeneği var mı bilmiyorum ama o tarz bir şey yaptıysanız otomatik olarak V-Sync açılmış olabilir. Ayarları kontrol ederek tekrar bilgilendiriniz.
İşletim sistemi olarak Windows 8.1 çok fazla kullanmadım lakin çok iyi bir işletim sistemi olmadığınıda biliyorum. Bu nedenle Windows 7 kurumanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı