E6540 ve HD 6350 sistemin GTA V performansı

Merdcan231

Hectopat
Daha fazla  
Ben kendime Epic Games üzerinden GTA 5 almıştım. Şimdi indirebilme fırsatım var fakat sistemim açar mı bilmiyorum. Sistem bilgilerimi vereceğim, eksik verdiysem söyleyin onu da yazayım.

Anakart: AMD Radeon HD 6350 2807 MB.
İşlemci: Intel Core (tm) 2 Duo CPU E6540 2.33 GHz.
RAM: 4096 MB.
Diğer bilgiler: 64 Bit ve Windows 8.1.

Umarım kaldırır, kaldırmasa bile PC yükünü azaltacak programlar söylersiniz. Böylece kasmasını da hafif indiririm.

@Merdcan231 San Andreas'ı anca açar demiyorum. Anlatmak istediğimi anlamamışsın. GTA 5'i en düşük çözünürlüğe alacaksın San Andreas gibi olacak habirebir de drop yiyeceksin.

Hepsini geçtim yeni üyeler ile karıştırmışsın beni o kadar kişiye yardımcı olmuşuz şimdi bunu söylemem de iyi bir şey değil ama buradaki amacımız sana da yardımcı olmak. Bilmediğimiz iş hakkında konuşmayız.

Gerçekten çok üzgünüm biraz dikkatsiz biri olduğum için fark edememişim. Sonradan sizin hesabınıza baktığımda ne kast etti de ben anlamadım diye düşünüyordum. Yine de gerçekten çok özür diliyorum.

Ben kendime Epic Games üzerinden GTA 5 almıştım. Şimdi indirebilme fırsatım var fakat sistemim açar mı bilmiyorum. Sistem bilgilerimi vereceğim, eksik verdiysem söyleyin onu da yazayım.

Anakart: AMD Radeon HD 6350 2807 MB.
İşlemci: Intel Core (tm) 2 Duo CPU E6540 2.33 GHz.
RAM: 4096 MB.
Diğer bilgiler: 64 Bit ve Windows 8.1.

Umarım kaldırır, kaldırmasa bile PC yükünü azaltacak programlar söylersiniz. Böylece kasmasını da hafif indiririm.
800x600 en düşük ayarlarda 30 FPS alırsınız diye düşünüyorum denemek lazım. Bu çözünürlükte oyunun yiyeceği RAM miktarı da düşeceği için RAM yüksek ihtimal sıkıntı çıkartmaz.

Bu sistem ile o oyunu oynayamazsınız. GTA San Andreası kasarak oynadığınızı düşünün...
Lütfen bilip bilmeden konuşmayın CORE 2 DUO'dan bahsediyoruz bu işlemci elimden geçti bilgisayarda windows 10 ilk sürümü (2015'te çıkan ilk windows 10) gta 4,farcry 3,farcry 2,farcry 1,gta san,vice city,cod modern warfare 4,HOI4,EU4,max payne 2 gibi ve daha aklıma gelmeyen bir sürü oyun olduğunu hatırlıyorum abartmayın lütfen

@Merdcan231 size tavsiyem oyunu indirip denemeden göremezsiniz bence windows 8.1'de o sistem ile açmak için yeterli olur windows 7 64bit atmayı deneyiniz her şeyi low'a çekin bilgisayara çok şey kurmayın low'da bir 30FPS alırsınız diye umuyorum​

Son düzenleme:
Lütfen bilip bilmeden konuşmayın CORE 2 DUO'dan bahsediyoruz bu işlemci elimden geçti bilgisayarda windows 10 ilk sürümü (2015'te çıkan ilk windows 10) gta 4,farcry 3,farcry 2,farcry 1,gta san,vice city,cod modern warfare 4,HOI4,EU4,max payne 2 gibi ve daha aklıma gelmeyen bir sürü oyun olduğunu hatırlıyorum abartmayın lütfen

@Merdcan231 size tavsiyem oyunu indirip denemeden göremezsiniz bence windows 8.1'de o sistem ile açmak için yeterli olur windows 7 64bit atmayı deneyiniz her şeyi low'a çekin bilgisayara çok şey kurmayın low'da bir 30FPS alırsınız diye umuyorum​

Daha hiç bir oyun yok PC hızlı 2.kez format atacagımı sanmıyorum ama indirip deneyeceğim olmazsada yapacak pek bişey yok hayırlısı neyse o olsun.Yinede bana cevap veren herkese çok teşekkür ederim .
Lütfen bilip bilmeden konuşmayın Core 2 Duo'dan bahsediyoruz bu işlemci elimden geçti bilgisayarda Windows 10 ilk sürümü (2015'te çıkan ilk Windows 10) GTA 4, Far Cry 3, Far Cry 2, Far Cry 1, GTA san, Vice City, CoD Modern Warfare 4, HOI4, EU4, Max Payne 2 gibi ve daha aklıma gelmeyen bir sürü oyun olduğunu hatırlıyorum abartmayın lütfen.

@Merdcan231 size tavsiyem oyunu indirip denemeden göremezsiniz bence Windows 8.1'de o sistem ile açmak için yeterli olur Windows 7 64 Bit atmayı deneyiniz her şeyi Low'a çekin bilgisayara çok şey kurmayın Low'da bir 30FPS alırsınız diye umuyorum​

Dediğiniz doğru saydığınız tüm oyunlarda oynadım. HOI4 ile EU4 zaman ilerledikçe az az yavaşlıyorlardı ama iyiydi ve Max Payne 2'de oynadım şu an 3. sünü ortalama 30 40 FPS oynuyorum. Benim anlamadığım Max Payne 3'te 30-40 FPS arası alıyorsam GTA 5'de neden o kadar kasar çünkü gördüğüm kadarıyla GTA 5 ile Max Payne 3 1 yıl arayla çıkmış neden bu kadar kasar?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı