E6540 ve HD 6350 sistemin GTA V performansı

Merdcan231

Hectopat
Daha fazla  
Ben kendime Epic Games üzerinden GTA 5 almıştım. Şimdi indirebilme fırsatım var fakat sistemim açar mı bilmiyorum. Sistem bilgilerimi vereceğim, eksik verdiysem söyleyin onu da yazayım.

Anakart: AMD Radeon HD 6350 2807 MB.
İşlemci: Intel Core (tm) 2 Duo CPU E6540 2.33 GHz.
RAM: 4096 MB.
Diğer bilgiler: 64 Bit ve Windows 8.1.

Umarım kaldırır, kaldırmasa bile PC yükünü azaltacak programlar söylersiniz. Böylece kasmasını da hafif indiririm.

Ben kendime Epic Games üzerinden GTA 5 almıştım. Şimdi indirebilme fırsatım var fakat sistemim açar mı bilmiyorum. Sistem bilgilerimi vereceğim, eksik verdiysem söyleyin onu da yazayım.

Anakart: AMD Radeon HD 6350 2807 MB.
İşlemci: Intel Core (tm) 2 Duo CPU E6540 2.33 GHz.
RAM: 4096 MB.
Diğer bilgiler: 64 Bit ve Windows 8.1.

Umarım kaldırır, kaldırmasa bile PC yükünü azaltacak programlar söylersiniz. Böylece kasmasını da hafif indiririm.

Max 30 FPS

RAM çok düşük. R3 1200 AF, RX 570, 8 GB RAM'lı sistemimde bile 768P en yüksek ayarlarda 80 FPS Vb. dolanırken birden RAM yüzünden droplar giriyor. 4 GB RAM yetersiz gelecektir. İşlemciniz bu oyun için yeterli mi orasını bilemeyeceğim.

Aynı sistemin benzeri bende vardı. Öncelikle o sistem ile açılır açılmasına ama en fazla 20 FPS alırsın. Orta ayarlarda 60 civarı FPS alman gerekiyor rahat oynaman için. Ben sorunu 4 çekirdekli işlemci ve SSD alarak çözdüm. Şu an 55-60 FPS ile oynuyorum.

Bu sistem ile o oyunu oynayamazsınız. GTA San Andreas'ı kasarak oynadığınızı düşünün...

Ne? San Andreas kadar beter olmadığını biliyorum PCI'mde bir sürü oyun var ve World of Tanks'ı bile orta grafiklerde açıyorum. Sen bana GTA san anca açar diyorsun lütfen bilip bilmeden konuşmayın.

Aynı sistemin benzeri bende vardı. Öncelikle o sistem ile açılır açılmasına ama en fazla 20 FPS alırsın. Orta ayarlarda 60 civarı FPS alman gerekiyor rahat oynaman için. Ben sorunu 4 çekirdekli işlemci ve SSD alarak çözdüm. Şu an 55-60 FPS ile oynuyorum.

Arka planda sadece GTA 5 çalışsa olur mu? Çünkü bu PC'yi kuzenim benden 2 aylığına istemişti ve kendi GTA 5'ini Epic Games ile oynayıp videosunu atmıştı, kasma vardı ama 30 FPS civarları idi. Sonra PC'ye format atıp geri yolladı bana söylediğine göre yeni bir güncelleme olmuş GTA 5'de o yüzden kasma olduğunu ve direk PC'ye format attım dedi şimdi indirmeyi düşündüm fakat 90 GB az değil boşa gitmemeli diye soriyim dedim. Bir de bir şey soracağım bu (PC'yi 3 ay önce verdim) yeni güncellemeden sonra çok kasmaya başlamış. Bunun hakkında teknik bir çözüm var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Merdcan231 San Andreas'ı anca açar demiyorum. Anlatmak istediğimi anlamamışsın. GTA5'i en düşük çözünürlüğe alacaksın San Andreas gibi olacak habirebir de drop yiyeceksin.

Hepsini geçtim yeni üyeler ile karıştırmışsın beni o kadar kişiye yardımcı olmuşuz şimdi bunu söylemem de iyi bir şey değil ama buradaki amacımız sana da yardımcı olmak. Bilmediğimiz iş hakkında konuşmayız.

Geri
Yukarı